Kas Ungari mail migrantide vedajad ikka on eestlased?

Repliik,
©Uued Uudised
Suurte veoautodega on üritatud ka Venemaalt Eestisse tulla. Pilt on illustratiivne.

Kuna Euroopas on tavaks seostada mistahes riigi kodanikke põlisrahvusega, siis ei saa kunagi teada, kellest hetkel kõneldakse – nii näiteks on Islamiriiki sõitnud “sakslane” tavaliselt vägagi tõmmu ja teise emakeelega.

Viimase poole aasta jooksul on Eesti politsei saanud aina sagedamini teateid kaasmaalaste kohta, kes on Ungaris inimkaubitsemise kahtlustusega kinni peetud, ning politsei- ja piirivalveameti sõnul tundub see suund jätkuvat, kirjutab Postimees.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kokku on eestlasi Ungaris vahi all pisut alla kümne, kuid kuna seesugused tööpakkumised on praegu üsna laialt levinud, pole täpne arv politseile siiski teada.

Kuigi ei saa välistada, et need inimkaubitsejad ongi eestlased, lähevad sellist “tööd” tegema tavaliselt siiski siinsed slaavlased. Uued Uudised usuvad, et vähemalt rahvusmeelseid eestlasi nende tegelaste seas pole.

Portaalile on varem oma lugusid jutustanud eestlased, kes sõidavad Suurbritanniasse (sel ajal oli riik veel EL-is) ja on väga nördinud selle üle, kui migrandid lõikavad koormakatteid puruks, poevad kõikvõimalikesse kohtadesse ning kui piirivalve nad avastab, siis saab karistada juht (kes sageli migrantidest ei teagi), need tegelased ise aga lastakse üsnagi lihtsalt jälle vabaks. Need mehed sellist tööd küll vastu ei võtaks – tõelistel “rekkameestel” on oma ametiuhkus.

“Töö sisuks on tegelikult illegaalide vedu kas siis Ungari sees Serbia või Rumeenia piiri juurest Austria poole või täiesti Austriasse… /…/ tundub, et paljud ei ole üldse selle peale mõelnud, et see on kuritegu, ja mitte Eestis, vaid Ungaris – ja seal on päris karm migratsioonipoliitika… /…/ Ungari seadusandluse järgi võib inimkaubanduse eest, mis hõlmab ka vaid transporti, mõista kuni kolmeaastase reaalse vanglakaristuse,” rääkis Põhja prefektuuri piiri- ja migratsioonijärelevalve talituse politseikapten Emeri Põld Postimehele.

Kurb ongi see, et kui inimkaubandusega tegelevad tõesti eestlased, siis aitavad nad kaasa massimigratsioonile ning löövad noa selga meie vaprale sõbrale, madjaritest hõimurahvale, kes võitleb kogu Euroopa tuleviku eest.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused