Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kas uue KoKo võimuliidu läbivaks jooneks saab kättemaksuhimu?

22.01.2021
Stenbocki majas
© Uued Uudised

Valitsust veel pole, koalitsioonikõnelused alles käivad, aga juba imbub avalikkuse ette teateid sellest, kuidas reformarid ja keskparteilased ehk korruptsioonikoalitsioon KoKo kavatsevad üheskoos EKRE-le ja teistele konservatiivsetele jõududele kätte maksta.

Alustuseks ühest juhtpoliitikust, kelle kohta kirjutas Delfi: “Eesti Päevalehele poetas juba toona, värskete sündmuste keskel üks Repsiga lõunastanud Reformierakonna poliitik: „Mailis on EKRE peale väga tige. Mailis on väga kättemaksuhimuline inimene ja nüüd läksid EKRE tüübid isiklikult tema kallale. Oli teada, et parlamenti naastes hakkab Reps töötama selle nimel, et neid karistada,” tõdes üks Repsi hästi tundev nüüdne opositsioonipoliitik.

Pole vähimatki kahtlust, et selleks Repsi kättemaksujanu kirjeldanud opositsioonipoliitikuks on Kaja Kallas, kellega Repsil on juba ammu “roheline liin” olemas.

Nüüd on siis teada, et uue koalitsiooni ridades on poliitik, Mailis Reps, keda ei juhi mitte isegi liberaalne maailmavaade ega ka poliitiline pragmatism, vaid suur kättemaksuhimu. Eesti poliitikasse on toodud “vendetta.”

Kättemaks kumab juba läbi ka koalitsioonilepetest – EKRE võttis raha ära LGBT-lt ja feministidelt ning vastukaaluks hakkab KoKo koos sotsialistliku erakondade rahastamise järelvalvega pitsitama sihtasutust Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks. Eesti mürkrohelised eluhävitajad on juba nõudnud raha äravõtmist Elu Marsilt – küllap saab tandem Kallas-Reps sealt hoogu juurde.

Muide, siit leiab ka KoKo ühisjoone Putini Venemaaga, kes on keelustanud välismaalt rahastatavaid organisatsioone. Kuigi ka Sorose nisa otsas rikub samuti palju vasakliberaalseid ühendusi, ei sega see KoKot konservatiivide rahastamist kontrolli alla võtmast, lootuses leida “vandenõu”.

Korruptsioonikoalitsioon on põhimõttelage ja ebaeetilistel alustel loodud, ning nüüd selgub, et veel ka kättemaksuhimuline. Looja, hoia Maarjamaad!