Katri Raik tõi Narvale huulepulgavalitsuse

Repliik,
Katri Raik paistis nii ministrina kui ka Riigikogus silma intriigidega.

Pärast seda, kui Narvas võeti maha 2019. aasta aprillist  linnapeaks olnud Aleksei Jevgrafov ja tema asemele sai sots Katri Raik, on Narvas ainult naistest koosnev linnavalitsus.

ERR kirjeldab loos “Raik põrkus Narva linnavalitsuse ümberkorraldamisel esimesele takistusele” sealse linnavalitsuse koosseisu järgmiselt: “Narva linna kodulehe andmetel on linnavalitsuse praeguses koosseisus linnapea asetäitja Jelena Golubeva, kelle töövaldkonnaks on üldjuhtimine, linna välissuhted, ettevõtlus, investeeringud ja linna eelarve. Linnavalitsuse liikme Jelena Skulatšova vastutusvaldkonnaks on ehitus, kommunaalmajandus, linnavara, elamumajandus, keskkonnakaitse. Linnavalitsuse liikme Viktoria Lutuse vastutusvaldkonnaks on kultuur, sport, haridus ja noored ning linnavalitsuse liikme Jelena Vassiljeva kureerida on linnas sotsiaalküsimused.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Uued Uudised peavad naistest koosnevat linnavalitsust tänapäevases võtmes täiesti loomulikuks (kuigi siin on sooline võrdõiguslikkus teises suunas paigast ära), kuid kas selline tiim ka head tööd teeb, on iseküsimus. Õrnem sugu kipub puhtas naiste keskkonnas kõvasti intriigitsema.

Raik on ise tuntud intrigandina, sest näiteks siseministri rollis ei eemaldunud ta oma erakonna ühe kandidaadi Indrek Tarandi asjus erapooletuse huvides juhtumi uurimisest, vaid Tarandi ja ministri pressikonverents peeti lausa sotside esinduses. Riigikogu erikomisjonis üritas ta koos Jürgen Ligiga rahapesu uurimist summutada.

Jääb vaid loota, et Narva “baabad” suudavad üheskoos linna ära valitseda.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused