Kert Kingo leiab oravatele paragrahvid ja küsib, millisele karistusseadustikus sätestatud rikkumisele Pevkur viitab

Repliik,
Hanno Pevkur

Kommenteerides reformierakondlasest riigikogu liikme ja endse mitmekordse ministri Hanno Pevkuri laimu valitsuserakondade aadressil, nimetades neid kuritegelikuks grupeeringuks, küsib b riigikogu liige, juristiharidusega Kert Kingo (EKRE), kas tõesti ei tea kunagine sise- ja justiitsminister, mida tähendab kuritegelik grupeering, milline on selle olemus ja millistele tunnustele peaks see vastama?

Kert Kingo: “Mulle jääb täiesti arusaamatuks, millisest grupiviisilisest kuriteost ta räägib? Millise karistusseadustikus sätestatud paragrahvi rikkumisele ta viitab? Tean aga seda, et kevadel tema poolt Saaremaale teadlikult koroonaviiruse sissetoomine ja tahtlik levitamine kvalifitseerub KarS § 193 lg 1 järgi ja on tõesti kuritegu. Ka on kuritegu KarS § 394 sätestatud rahapesu, mis avastati 2014 aastal, mil peaministri, rahandusministri ja justiitsministri portfellid olid reformierakonna käes.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kert Kingo küsib, kuhu jääb vastutus: “Kas hoopis sellest ei peaks Delfis kirjutama, kuidas mõjub meie julgeolekule Ameerika presidendi pidev mõnitamine ja siunamine, meile sõbralike Poola ja Ungari tänitamine, mida opositsioon regulaarselt on teinud? Kuidas see meie liitlassuhetele mõjub?”

Tema sõnul on täiesti hale, et igast sõnakõlksust üritatakse EKRE puhul skandlaai välja imeda.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused