Kes kardab kleidis meest, tõstku käsi

Repliik,
- Updated
Viisakas neiu Pärnits.

Skandalist Mikk Pärnits on Eesti Ekspressis üllitanud oma arvamuse: “Kuulsin, et mõni kardab mind”, mis paneb küsima – kes see võiks küll olla? Hiir? Seda kindlasti.

Kes ja miks peaks Pärnitsat kartma? Ei ole keegi kartnud ei pärnitsaid ega isehakanud virgiiniawoolfe. Põlgus, vastikus… seda küll, aga mitte kartust. Selliseid Pavlik Morozoveid on igas ühiskonnas, kus vasakpoolsed revolutsioone teha üritavad, küllaga nähtud. Nad tulevad ja lähevad, tavaliselt oma revolutsiooni hammaste vahele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Noori julgusele kutsuv Pärnits unustab, et ta on juba 35 ja pole enam neiu roosas, vaid drag queen. Keskkooliealistele on ta juba dinosaurus ja 50+ aeg, mil talle öeldakse “Vanamutt, kao jalust”, on juba üsna ligidal – Pärnitsast saab üsna varsti samasugune noortele jalgu jääv vanur, milliseid ta praegu ise sõimab ja kelle auto alla jäämist ta ootab.

Kleidis mehepoeg ei sümboliseeri muud kui identiteedi kaotust. Kleit seljas ja mehelikud tunnused selle alt ripnemas ei tähenda vabadust, vaid taaslähenemist primaatidele. Selle ütlemine, mis lihtsalt pähe tuleb, on matslikkus.

Veel Pärnitsa luuludest. “Nüüd teame, miks EKRE ja vanemad inimesed lapsi psühholoogide juurde lasta ei taha: kukuvad äkki lobisema,” kirjutab ta. Esiteks, jutt on psühhiaatritest ehk ravipoolest, ja teiseks – EKRE ja vanemad inimesed ei taha lapsi vanemateta sinna lubada seetõttu, et nad noorusrumaluses ei laseks ennast meditsiiniliselt kleidi-Pärnitsaks ümber lõigata.

“Vaimne tervis on suure surve all. Patsiendid juhivad vaimuhaiglat,” väidab Pärnits. Tõepoolest, üks patsient on Eesti Ekspressis rahvajuhina sõna saanud ja loostki on näha, kuidas vaimne tervis surve all on.

Pärnits teatab ka ühe uudise: “Mul ilmub aasta alguses lasteraamat, mis räägib viisakuse olulisusest.”

Seda, milline näeb välja Pärnitsa viisakus, leiab tema lühikesest repliigist küllaga: “Aga saada neid patroniseerivaid vanureid julgelt p***i edasi” ja “Riho Ühtegi on russofoobist kusik.”

Kaitseliidu ülem Riho Ühtegi on rohkem mees kui kümme tuhat Pärnitsat kokku. Kui spetsnaz üle piiri tuleks, saaksid nad kaitseliitlastelt tina, russofiilist Pärnits aga lakuks kirsasid.

Identiteedikriis on Pärnitsal põhjalik: lisaks kleidile kujutab ta ennast vist aafriklasena – miks muidu kirjutaks ta “rumalatest valgetest inimestest.”

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused