Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Keskerakonna esinumbrid teevad valimiste eel ehtdemagoogilisi avaldusi

05.09.2021
Keskerakond tundub amorfse moodustisena, kes reedab võimu nimel kõik oma vaated.
© Uued Uudised

Keskerakond on ennast Tallinnas üsna nurka värvinud, seetõttu on nad võtnud välja samad vanad loosungid, nagu platse puhtaks rookiv Isamaa.

BNS kirjutab: Keskerakonna Põhja-Tallinna esinumbri Yana Toomi sõnul ei tohi unustada hetkekski, kes Keskerakonna vastas tegelikult seisavad – tegemist on tema sõnul jõududega, kelle ideoloogia on suures osas üles ehitatud etnilisele vastandumisele.

“Keskerakond on endiselt ainus poliitiline jõud, kes seisab eesti ja vene emakeelega inimeste eest nii sõnades kui tegudes. Ja Tallinnas, kus meil on ainuvõim, ei jagata inimesi omadeks ja võõrasteks – kõik meie inimesed, olenemata nende emakeelest ja passi värvist, on Tallinna kodanikud,” ütles Toom. “Meil justkui puudub vastane, sest ükski erakond ei julge pakkuda sisulist alternatiivi Keskerakonna poolt ellu viidud lahendustele, olgu selleks tasuta ühistransport, pensionilisa või linnajuhtimise struktuur.”

Nii on Toom välja toonud etnilise vastandamise loosungi, mis on sama vana, nagu Isamaa “Plats puhtaks” ja peaks tema arvates taas inimesi, eriti venelasi, Keskerakonna ümber koondama.

Mis aga puutub senise linnavalitsuse tegevusse, siis selles toetab Toomi käpardminister Tanel Kiik, kelle sõnul on Keskerakonna juhtimisel pealinn väga palju arenenud ning just tervise- ja sotsiaalvaldkonda panustanud.

Keegi ei vaidlustagi Keskerakonna äratehtut, sest ükski linnavalitsus ei tööta täiesti tühjalt – jutt käib rohkem tegematajätmistest ja valeotsustest, ennekõike aga tohutust korruptsioonihõngulisest bürokraatiaaparaadist, mille Keskerakond on Tallinnasse loonud. Tallinna linnavalitsust saadavad pidevalt kahtlased teod ja otsene korruptsioon ning seda tahavadki opositsioonierakonnad välja juurida.