Kiitus ajakirjanik Kristina Herodesele – naiselikule naisele, kes vaatab maailma südame ja mõistusega

Repliik,
©Scanpix
Kaks naiselikku naist – Dagmar Lamp ja Kristina Herodes.

Arteri ajakirjanik Kristina Herodes on kirjutanud repliigi, mille eest väärib ta tänases ühiskonnas erilist tunnustust.

Kristina Herodes nendib, et sooneutraalsus on ajuvaba konstruktsioon, mis on sündinud eluvõõra inimese kõigile meeldida püüdmisest pehmeks keenud peas, ja nendib, et kahjuks ei tõtta keegi selliseid lollusi kummutama.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ajakirjandiku sõnutsi on vastandlikkus väärtus, millest sünnivad energia, armastus ja tasakaal ning mitte miski, mis kahe vastandi vahele jääb, ei kanna nende mõlema omapära.

“Sooneutraalses maailmas võidab süsteem, inimesed seevastu – nii naised kui mehed, mõlemad kaotavad,” väidab Kristina Herodes.

Ta meenutab ka oma lapsepõlve, mil ta tegi poistega kaasa luurekaid, kuid polnud nende jaoks kunagi sooneutraalne semu – nad võtsid teda kui võrdset, kuid suhtusid ikkagi temasse kui plikasse, ja seda mitte alavääristamisest, vaid objektiivsusest.

Kristina Herodes ütleb, et eitada naise naiseks ja mehe meheks olemist on üdini vägivaldne mõte, mis sobib totalitarismile, kuigi seda püütakse näidata vabadusena – sest see on inimvaenulik ja kannab endas hävingut.

Repliigi kirjutamise aluseks oli ajakirjaniku väitel see, et noorte moetalentide loomingusse on üha enam ilmumas sooneutraalsus. Loodetavasti kuulevad noored ka ühe naiseliku ajakirjaniku sõnumit ja arvestavad sellega.

UU

4 commentsOn Kiitus ajakirjanik Kristina Herodesele – naiselikule naisele, kes vaatab maailma südame ja mõistusega

 • Avatar
  Leo Viller

  Lp Nuhkija – kui Liiklusseadustikku üldse ei oleks, oleks vist avariisid veel rohkem. Pikapeale uuristab ka vesi kivi sisse augu

 • Avatar

  See sooneutraalsus on üks samme Euroopa kultuuri tapmiseks. Millel püsib, kultuur ja rahvas kes seda kannab. Peamine alus ja tugi on perekond. Kui aga perekond on nõrk ja olematu (üksik vanemad, neutraalsed mehed/naised) siis ka kaob rahva/use jõud ja see rahvas hääbub. Koos rahva (ja Euroopa põlis rahvuste) hääbumisega kaob ka kultuur. Kui kaob kultuur siis kaob viimane side ühiskonnas ja järele jäävad vaid 3xS (söök, sex ja sittumine) ühiskond aga selline ühiskond EIole pikas perspektiivis järtkusuutlik aga meeldib raskelt igat sorti isehakanud valitsejatele. Sest selline inimkogum on kuulekas ori – mitte aga enam Inimene.

  PS. Tubli tüdruk – tunnustus ja austus julge väljaütlemise eest. Tundub, et ühiskonnas mida valitsevad maniakid muutub tõe rääkimine vägiteoks.

  PPS. @Leo Viller – Puhtalt seaduse kehtestamisega tulemust ei sa. Meil on ju igavesti tore Liiklusseadustik aga selle täitmisega on natuke niru võitu – iga päev on avariid millede peamiseks põhjuseks on mõne punkti eiramine.

 • Avatar
  Tõnis Siim

  Kapitalismi restauratsioon ja tagasilangemine/kukkumine madalamasse ühisk.majanduslikku formatsiooni 1991, kõik müügiks moraali tekkimine, röövkapitalistlikud suhted ja sellest põhjustatud stressi tagajärjel on provintsist lahkunud rohkem kui 100.000 noort ja elujõulist inimest, ennekõike noort, fertiilses eas naist, millest ka tappev demograafiline kriis ja auk, kuna vaatamata rezhiimi poolt kehtestatud sooneutraalsuse ideoloogilisele alusele pole mehed võimelised ise veel sünnitama. Kuni mehed pole võimelised ise sünnitama, tuleks sooneutraalsuse põhimõtete kehtestajaid kohtu või omakohtu kaudu karmilt karistada riiki kahjustava väärõpetuse levitamise/kehtestamise eest.

 • Avatar
  Leo Viller

  Tuleb kehtestada seadused, millega igasugune loodusseadustega vastuolus olev põhimõte kuulutatakse kuritegelikuks

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused