Kohustuslik abiellumine, karistatav lahutus… Mis toimub Siim Kallase peas? 

Repliik,
EKRE-t sõimab mees, kelle enda teod on legendiks muutunud.

Kui poliitik ajab sellist rumalat juttu suust välja, nagu Siim Kallas EPL-is, siis tasub juba mõelda tema tervemõistuslikuse üle.

“Rahvahääletuse tagajärjel peaksid loogiliselt järgnema uued sammud. Abiellumine tehakse kohustuslikuks. Lahutused keelatakse. Homoseksuaalsed suhted tehakse kriminaalselt karistatavaks,” kirjutab Kallas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Vabandust, kuidas saab täiskasvanud inimene selliste mõtete peale üldse tulla? Abiellumiskohustust ei tunne ükski tänane ühiskond, lahutuse keelud on vaid väga üksikutes ja homoseksualismi karistatavus on samuti tobe kujutelm – nagu kirjutas kord kolumnist Priit Tali, on homod jõudnud nõukaaegsest vangisistumisest tänase rahastamiseni riigikassast. Kõike eelnenut Eestis ette kujutada võib ainult väga haige või väga õel inimene.

Kõik Kallase väiteid on selge lollus, mida on sellise pragmaatilise mehe suust võõrastav kuulda.

“Siduda võitlus homoseksualismi vastu eesti rahva kestmisega – see on ikka fantaasia!” väidab Kallas.

Lugegu esmaspäevast rahvastikuteadlase Jaak Uibu artiklit Uutes Uudistes, milles too kirjutab: “Käimasolev perekonnalõhkumine ei too sünde juurde – möödunud aasta oli kolmesajaga miinuses, tänavu juba kümne kuuga kuussada vähem kui möödunud aastal.”

Kogu see feminismi, homoagenda ja sooneutraalsuse levik viib selleni, et naised ei abiellu, ei loo meestega suhteid, ei taha lapsi, vaid tegelevad asendustegevusega, millest üks on ka omasooiharus – ja sealt tulebki põhjendatud kahtlus eesti rahva kestmise osas.

“EKRE juhtidel pole abielust sooja ega külma. Nende jaoks on peamine eesmärk – võim. Alasti võim,” kirjutab Kallas.

Ei maksa rääkida oma rikutuse tasemelt – just Reformierakonnale on vaja võimu, et varjata Kallase enda kümne miljoni afääri, VEB Fondi vargust, rahapesu läbi Eesti, Tallinna Sadama vargust, kilekotirahasid. Kõik need vargused ja afäärid leidsid aset oravapartei võimuaegadel.

“Rahvahääletus lõhestab Eesti ühiskonna ja poliitika pikaks ajaks. Ja sellest vastasseisust pole praeguste tundemärkide järgi küll mingit pääsu. Lahing tuleb äge,” väidab Kallas.

Ühiskonna lõhestas reformierakond juba ammu kooseluseadusega, mis seisab siiani riiulil, ja vastasseisu õhutab Siim Kallase enda tütar, kes on isalt pärinud piiritu võimujanu, mille tõttu on ta langenud tasemele, kus ta lausa mangub ennast valitsusse võtma.

Siim Kallas peaks ometi teadma, et EKRE seisis pereväärtuste eest ja homoagenda vastu juba siis, kui erakond veel parlamendis polnud. Seda kummastavam on lugeda seosetut vihapurset mehelt, kes jääb eesti rahvale alati kümne-miljoni-meheks. Nendel aegadel tegutses ta vähemalt pragmaatiliselt, nüüd ajab lihtsalt rumalusi suust välja.

Lõpetuseks sõna konservatiivsele poliitikavaatlejale Harri Kingole: “Sellist mõttetust annab ikka välja mõtelda! Kui oma naerud olin ära naernud, jäin mõtlema, et mis see siis nüüd oli!? Ega muud vastust selle kohta pähe ei tulnud, kui et täiesti avalik ja varjamatu HIRMUTAMINE. Aga väga naiivsel ja oskamatul tasemel. Väga.

Ma arvasin seni, et Kallaste peres on Siim see targem ja kogenum. Et tema on see hall kardinal tütar Kaja selja taga. Aga kui isa Siim tuleb välja sellise jaburusega, siis… Eks ma pean oma isiklikul skaalal tema reitingi tütar Kaja omast madalamale kukutama.

Üldisemalt aga vaatan, et liberaalid ja liberaalne ajakirjandus tulevad lagedale üha suuremate absurdidega. Iga nende järgmine avaldus on totram kui eelmine. Pakun, et neil pole enam midagi arukat, mida rahvale öelda. Ja on loogiline, et kui tarkus on otsas, ega siis muud jagada ei jää kui lollusi. Siimu avaldus on selle tõestus.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused