Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kõigi maade inimesed, muutuge sallivaks ja armastavaks… või me tulistame!

24.01.2021
Kokkupuude on juba olemas.

Euroopa Liit muutub üha enam väärilisemaks asendama absurdisarja “Võimalik vaid Venemaal”, sest palju seal toimuvast ei mahu enam mõistuse piiresse.

Euroopa Liit kutsub liikmesriike liigitama vihakuriteoks aporofoobiat ehk hirmu vaesuse ja kodutute ees. Pange tähele – EL ei kutsu mitte tagama igaühele katust pea kohal, vaid karistama neid, kes kodututele kõõrdi vaatavad.

Karistada saavad seega ka need, kes teavad, et kodutud ei käi arstlikus kontrollis ja nende pesemisvõimalused on kasinad kui mitte olematud. EL tahab karistada selle eest, et hoiad eemale võimalikust nakkusallikast.

Jaak Madison: „Kui trammi tuleb uriinist ja alkoholist lehkav kodutu, siis ära krimpsuta nägu – ei tahaks ju ometi vihakuritegu toime panna.“

See pole ainus selline liberaalse Lääne absurd, neid tuleb riburada. Migratsiooni ei tohi kritiseerida, kuigi selle tagajärjel on Euroopasse saabunud nii terrorism kui ka massiline kuritegevus, riigid aga on hädas migrantide äramahutamisega. Jutt sellest, et keegi tahab lihtsalt oma kultuurikeskkonnas elada, aga on vasakliberaalide silmis lausa inimsusvastane kuritegu – elama peab multikultuurses kommuunis.

Lääne-Euroopas võideldakse väidetava islamofoobia vastu, hoolimata sellest, et see religioon toob kaasa tugeva äärmusluse, naiste õigusetuse, eurooplastele võõrad väärtused ja palju muud, liberaalne ühiskond aga ei suuda Euroopa islamikogukondades kedagi kaitsta, mosleminaised on feministlikus Läänes endiselt meeste käsutatavad. Selliseid vastukäivusi on tohutult.

Liberaalne Lääs kordab Nõukogude Liidu kommunismi ehitamise eksperimenti. Nimelt tuleb kõige ja kõigi vastu olla sõbralik, salliv ja armastav, taustast hoolimata. Vahet pole, kas moslemimigrant ühineb terroristidega, kodutu levitab haigusi, sisserändaja elab looderdades ühiskonna kulul, armastama pead neid ikkagi. Kohustuslikult armastatavate taust ei loe.

See meenutab väga NLiidu tulevikunägemust, kus kõik pidid hakkama ühtselt ja sõbralikult ühises peres elama. Ainult et kõik need, kes superühiskonnas kahtlesid, elimineeriti NKVD-s või Gulagis. Selleks, et õnnes elada, oli vaja kahtlejad maha nottida.

Läänes tarandilikke kuklalaske veel ei tehta, aga represseeritakse juba täie rauaga, mida näitab ka kõnealune kodututesse negatiivselt suhtumise keelustamine karistuse ähvardusel. Väga stalinlikuks kisub.

Lääne totalitarism kogub hoogu – Suurbritannias arvatakse vihakuriteoks mitte enam ainult vastavad sõnad, vaid juba ka kehakeel ja näoilme, mida võib käsitleda vaenu või pahatahtlikkusena. Ehk siis “tajutav vaen”.

Rootsis toimuvat on üks rootslane kirjeldanud: “Kui vaatad tänaval mustanahalisele otsa, võidakse seda tõlgendada väljakutsuva olekuna. Kui katsud silmsidemest hoiduda, võidakse seda pidada üleolevaks ülbuseks. Parem on teisest rassist inimese kohtumist üldse vältida.”

Uue, salliva, hea ja armastava inimese kasvatamine keeldude ja käskudega on väga ebademokraatliku ja totalitaarse ühiskonna tunnus. Lääne-Euroopas ja kogu Euroopa Liidus on see juba reaalsuseks saamas.