Kommentaar: Euroopa on täis kõrgharitud poliitikuid, kes juhivad riike ja kontinenti katastroofi suunas

Repliik,
- Updated
©UU
Kui vasakpoolsed riiki sotsialismi suunas juhivad, ei aita ka kümme kõrgharidust.

Mart Helmelt karmi kriitika osaliseks saanud Soome peaministri kaitseks kasutatakse mitmesuguseid väiteid, kuid miski ei väära fakti, et meie põhjanaaber on saanud väga vasakpoolse valitsuse, kes võib riigi äärmusesse viia.

Vastuseks Mart Helme jutule “poemüüjast peaministriks”, on väidetud, et Sanna Marin on Tampere Ülikoolist saanud haldusteaduste magistri kraadi. Selle peale aga kirjutab sotsiaalmeedias Taivo Sepp:

“Rõhutakse ülikooli diplomile – et haridust on Soome peaministril piisavalt. Jah, see on oluline ministriks saamisel ja olemisel, kuid … Ka Kreekat juhtisid ülikooli diplomiga tegelased, aga kuidas nad juhtisid? Terve Euroopa on täis neid kõrgkooli diplomitega tegelasi, kes juhivad kontinenti vältimatu lõpu suunas. Ei ole see diplom kaugeltki ainus, mis määrab ministri pädevuse riiki juhtida. Seda enam, et tänapäeva antakse koos diplomiga kaasa ka vasakpoolne maailmavaade. Ülikoolid toodavad “hobusevargaid” uskumatul hulgal. Selliseid, kelle ego on nii suur, et ei märkagi, millega nad tegelevad ja mis ametisse nad ronivad.”

Kommentaator on tabanud kümnesse – kui koos kõrgharidusega on saadud ideoloogiline suunitlus, siis võib see harituse positiivse mõju täiesti ära nullida. Tuletagem meelde, et nii Uljanov, vennad Castrod kui paljud teised marksistid oli kõrgharidusega. Sama ka Eesti sotsidega – enamik erakonnast juhtidest on kõrgharidusega, aga nende sotsialistlik mõttelaad tähendab riigi juhtimist vasakpoolsele, globalistlikule ja multikultuursele arenguteele.

Kõrgharidusega inimesi on piisavalt kõigis erakondades, kuid maailmavaade otsustab selle, mis suunas omandatud teadmisi rakendama hakatakse.

Kommentaarid

2 commentsOn Kommentaar: Euroopa on täis kõrgharitud poliitikuid, kes juhivad riike ja kontinenti katastroofi suunas

  • Avatar

    ENSV-s oli samuti ülikoolides “punased ained”, ning esimesteks loenguteks pandud. Kas võimalik et see eristaski kesk-eri haridust kõrgharidusest?

  • Avatar
    Leo Viller

    Tuleb hakata selget vahet tegema mõistetel ” haritus ” ja ” diplomeeritus “. Need mõisted pole sageli mitte sugugi kattuvad. Pigem tuleks siinkohal aluseks võtta George Bernard Shaw tuntud ütlus – kitsas spetsialiseerumine sõna laias tähenduses viib laialdasele idiotismile, seda siis sõna kitsas tähenduses

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused