Kommentaar: Euroopa on täis kõrgharitud poliitikuid, kes juhivad riike ja kontinenti katastroofi suunas

Repliik,
- Updated
©UU
Kui vasakpoolsed riiki sotsialismi suunas juhivad, ei aita ka kümme kõrgharidust.

Mart Helmelt karmi kriitika osaliseks saanud Soome peaministri kaitseks kasutatakse mitmesuguseid väiteid, kuid miski ei väära fakti, et meie põhjanaaber on saanud väga vasakpoolse valitsuse, kes võib riigi äärmusesse viia.

Vastuseks Mart Helme jutule “poemüüjast peaministriks”, on väidetud, et Sanna Marin on Tampere Ülikoolist saanud haldusteaduste magistri kraadi. Selle peale aga kirjutab sotsiaalmeedias Taivo Sepp:

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Rõhutakse ülikooli diplomile – et haridust on Soome peaministril piisavalt. Jah, see on oluline ministriks saamisel ja olemisel, kuid … Ka Kreekat juhtisid ülikooli diplomiga tegelased, aga kuidas nad juhtisid? Terve Euroopa on täis neid kõrgkooli diplomitega tegelasi, kes juhivad kontinenti vältimatu lõpu suunas. Ei ole see diplom kaugeltki ainus, mis määrab ministri pädevuse riiki juhtida. Seda enam, et tänapäeva antakse koos diplomiga kaasa ka vasakpoolne maailmavaade. Ülikoolid toodavad “hobusevargaid” uskumatul hulgal. Selliseid, kelle ego on nii suur, et ei märkagi, millega nad tegelevad ja mis ametisse nad ronivad.”

Kommentaator on tabanud kümnesse – kui koos kõrgharidusega on saadud ideoloogiline suunitlus, siis võib see harituse positiivse mõju täiesti ära nullida. Tuletagem meelde, et nii Uljanov, vennad Castrod kui paljud teised marksistid oli kõrgharidusega. Sama ka Eesti sotsidega – enamik erakonnast juhtidest on kõrgharidusega, aga nende sotsialistlik mõttelaad tähendab riigi juhtimist vasakpoolsele, globalistlikule ja multikultuursele arenguteele.

Kõrgharidusega inimesi on piisavalt kõigis erakondades, kuid maailmavaade otsustab selle, mis suunas omandatud teadmisi rakendama hakatakse.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused