Koos marufeministidega number 36 linnaliinibussis

Repliik,
- Updated
©UU
Kui otsite tõeliselt sallivaid inimesi, siis ärge neid “sallivuslaste” seast otsige. See seltskond protesteeris teisipäeval Mustpeade maja ees.

Kolmapäeva hommikul tööle sõites sattusin pealt kuulma kahe ehtsa sallivuslase juttu, mida ma polnud nii ehedalt ja otse algallikast veel kuulnud.

Täpsustan kohe alguses, et ma ei kuulanud neid pealt, vaid KUULSIN, sest nende valju ja põlglikku juttu polnud lihtsalt võimalik kõrvust mööda suunata. Eks seda kuulsid kõik nende ümber olijad.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tegu oli liiniga 36 Väike-Õismäe – Viru keskus, hommikul pärast kella kaheksat, ja see jutt oli kuuldav Tallinn-Väikese ja Kosmose peatuse vahel, kus kaks korpulentset 20. eluaastate alguses olevat noort naist väljusid.

Jutt jäi kõrvu seetõttu, et naised rääkisid Marine Le Penist ja tundus, et ega nad temast midagi suurt ei teadnud. “Ta olevat ajakirjanike peale paranoliliseks muutunud!” “Nüüd ta võttiski ennast alasti!” “Eestis ei lähe tema jutt kellelegi peale!” kõlasid arvamused.

Edasi läks jutt “EKRE valitsuse” peale ja mõlemad arvasid, et see on vaja kiiresti maha võtta. Edasi aga seletasid mõlemad naerdes (ilmselt Mart Kadastiku jutu peale ERR-is), et EKRE mehed seksivadki korra kuus. “Ongi parem, muuidu toovad koju oma naistele igasuguseid haigusi kaasa!” arvas üks.

Miks ma sellist jõledust edastan? Sest kahe marufeministi jutt käiski valjult, nad justkui demonstreerisid kõigi sõitjate ees oma seisukohti, laskudes vulgaarsustesse ja labasustesse. Minu kohta nad ilmselt ei teadnudki, et nende kõrval seisev mees ongi see ekrelane, kelle “seksuaalelust” nad räägivad.

Meedia räägib pidevalt EKRE räigusest, aga nagu kõik teavad samas, et Tarand on intrigant, nii teavad kõik ka seda, et kõige sallimatum on Eestis sallivusleer oma marufeministide, LGBT, võrdõiguslus-sotsitaride, inimõiguslaste ja kõige nende vasakliberaalitsevate vihaõhutajatega.

Need kaks naist näitasid paarikümnele reisijale, millised lahmijad, tagarääkijad, mõnitajad ja kuulujuttude rääkijad on need “tolerantsed” inimesed, kellest paljud kogunesid nii tõrvikurongkäigu teele protestima kui ka Toompea lossi ja Mustpeade maja ette. Ise nad arvavad, et ütlevad nii “Jah vabadusele!”

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused