Kui armas: Vahur Kersna aitaks president Kaljulaidil granaatidega õitsvat Eestit luua

Repliik,
- Updated
©EPA/Scanpix
Vahur Kersna president Kaljulaidi eest! Pilt on illustratiivne.

Postimehes sõna võtnud Vahur Kersna teeb seda ehtmatrossovlikult ja hävituspataljonlikus kontekstis – ilmselt mõjub riigipea antud orden-teenetemärk nagu Sauroni Võimusõrmus.

“Ma ei näe põhjust ei varjata ega häbeneda: lahingus õitsva Eesti eest loobin mina granaate Kaljulaidi poolelt kaevikutest. Praeguse presidendi töökus, kindlameelsus, kui soovite, siis krapsakus on olnud muljetavaldavad. Tema selgesõnalised, jõuliselt sisukad kõned esindavad väärtusi, mille eest ka mina olen valmis lahinguväljal verest tühjaks jooksma,” kirjutab Kersna truualamlikkusest nõretavalt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kuna kujundlikke väljendeid nagu “päid veeretama” peab liberaalide reeglite järgi võtma sõna-sõnalt, siis teevad seda ka Uued Uudised.

Info mõttes on kasulik teada, et president peab lahinguid, kus loobitakse granaate, ja plahvatustes sünnib õitsev Eesti. Muljetavaldav. Ka Kersna on valmis läkitama granaadi kusagile õitsva Eesti lillepuhmasse, isegi kui ta peaks selle nimel verest tühjaks jooksma.

Kui küsida, et kelle vastu seda matrossovlikku lahingut peetakse, siis tuleb vaenlasi loogiliselt otsida nende hulgast, keda president vihkab.

President on tõesti töökas: Okeaaniast Antarktikasse, ühelt spordiürituselt teisele, aafriklastele digiriiki pakkuma, moešõule Riigikogusse, sekka õpetussõnad valitsuse moodustamiseks, suur kalli opositsioonile nende võitluste toetuseks ja siis Põhiseadust võrdsuse piibliks ümber kirjutama.

Kui keegi nüüd kõvale granaadiloopimisele Kaljulaidi kaevikust peaks vastu põrutama, siis hüppab Vahur Matrossov ka dzoti ette. Za rodinu, za Kaljulaid!

Kersna lõpetab “pingviinide paraadi” ootel võidukalt: “Vastuvõtul näeme, (või ei näe), raisk!” Kas granaadisadu ikka tuleb? Sellest sõltub palju…

One commentOn Kui armas: Vahur Kersna aitaks president Kaljulaidil granaatidega õitsvat Eestit luua

  • Avatar

    Mäletan, kui Kersna jälestas kaljulaidi ning tema pildile vuntsid joonistas ning selle siis maha parseldas nn enampakkumisel. Kersna kardab nüüd oma “teravust” kaotada, kui peaks selle autasu vastu võtma. Muidugi on ta muutunud presedendi suhtes üllatavalt leebeks, kuna viimasest on saanud tema kaasa Liina pesapartei Reformierakonna suurtoetaja, kelle liikmetega kohtub ta veel tihedaminigi ja varjatumalt kui pingviinidega. Vahur kersnale aga soovitan ikka minna seda Eesti grämmit vastu võtma, sest muidu jääb seltsimehel sõpru ja toetajaid veelgi vähenaks kui ta seni ette kujutas. Kas rahvas ikka armastab Vahurit palavalt? Äkki saab autasu tumedalt küljelt teada…

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused