Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kui asüüli ei saa, lasen teid kõiki õhku – Allahu Akbar!

25.07.2016
urmas_espenberg

Viimasel ajal on isegi sotsiaaldemokraatidest tolerantidele kohale jõudnud, et Euroopas on märgata terrorismi lokkamist, tõsi nende jaoks on ikka süüdi parempoolne radikalism. Parislaste puhul ei pane põhjuse ja tagajärje segiajamine muidugi imestama. Nemad ju seisavad “multikultuurse” Euroopa eest, aga rahvuslased vastutavad seda. Uudiseid kellegi ründamisest ja tapmisest tuleb nii palju, et juhtumid kipuvad sassi minema. Juba on ohvrite seas meiegi kaasmaalasi. Täna teatati pommist Tallinna lennujaamas, mille taga väitis end olevat ISIS. Kuid viimane juhtum Saksamaal, kus üks immigrant ennast õhku lasi, viis mõtted veidi teistele radadele.

Miks just see? Aga sellepärast, et teadaolevatel andmetel oli ennast koos rahvaga õhkinud süürlasest kurjategija teo peamiseks motiiviks tema asüülitaotluse tagasilükkamine. Õnneliku juhuse tõttu ei pääsenud pommipanija rahvarohkele ürtusele, vaid oli sunnitud ennast õhkima ühes lähedalasuvas kohvikus, tappes ühe ja haavates kümmet inimest. Veidi varem, eelmisel päeval toimunud matšeeterünnakus aga hukkus rase naine? Sealgi oli põhjuseks asüülist keeldumine.

Küsiks nüüd õige proua Merkeli ja härra Junckeri, samuti president Hollandi käest, kas te ei tahaks tagasi astuda? Vajab ju Lääs kardinaalselt uut migratsiooni ja asüülipoliitikat, terroritõrjest rääkimata. Või kas nüüd hakkabki nii olema, et kui asüüli ei saa, tapan ära niipalju vastikuid eruooplasi kui suudan? Aga nii ei saa. Inimesed pole ju tsiviliseeritud demokraatia ja elukorraldusega Euroopas lambad, keda võiks armutult maha nottida nagu hõimualadel tavaks.

Kas mitte frau Merkel ei kutsunud selliseid massiliselt Euroopasse? Ja lubas siis mõne aja pärast oma lollust pehmendades, et mittesobivaid hakatakse tagasi saatma. Kuid kui juba esimeste keeldumiste peale asüülitaotlejad märatsema ja tapma kukuvad, mis saab siis edasi. Tuleb meelde Rootsi IKEA intsident eelmisest suvest, kus asüülist ilmajäänud tapsid ema ja teda kaitsmaläinud poja. Kas tuleb kodusõda, sest mitmed Euroopa jõustruktuuride esindajad on lubanud vastu hakata? Viimati Norra kindral Odin Johannesen, kes ütles, et kuna islamiterrorism nagunii Euroopale enam asu ei anna, tuleb asuda sellega otsesesse võitlusesse. Miks just kodusõda? Sest neid on juba kõikjal liiga palju, et saaks ilma liigse kärata kedagi tagasi saata ja sellekski kulub õigusriigis aastaid. Kuid kui kindralid alluvad lontis kõrvadega poliikutele, pole siiski oodata muud variant kui lõputud järeleandmised ja islamiusku pöördumine. Sama lugu juhtus kunagi Bosnias, Kosovos ja Albaanias kui Türgi Osmanid vallutasid Balkanit. Et end päästa, pöördusid paljud islamiusku. Nii lihtsalt see islamiseerimine käibki…

Urmas Espenberg