Kui europarlament ei tunnista rahvuslippe, siis pole rahvusriikidel vajadust ka tähelippe lehvitada

Repliik,
- Updated
©UU
EKRE liikmest Riigikogu esimees Henn Põlluaas taastas Valges saalis õige lipurivi.

Teisipäeval tuli Strasborgist teade, et Euroopa Parlamendi president David-Maria Sassoli laskis saadikute laudadelt kõrvaldada rahvuslipud.

Tegu on föderalistide otsese rünnakuga rahvusriikide Euroopa Liidu vastu. Sellega seoses oleks paslik vaadata sama pilguga ka EL-i tähelippe.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Riigikogu esimees Henn Põlluaas juba laskis EL-i lipud Riigikogu Valgest saalist välja viia – need olid sinna pandud Eesti eesistumise ajaks ja seega tuli rahvusparlamendis taastada suveräänsuse sümbolite olemasolu.

Praegu aga oleks täiesti õigustatud EL-i lippude mahavõtmine igast kohast, kus see pole otseselt seotud Eesti euroliikmelisuse rõhutamisega, näiteks koolide või omavalitsuste juures. Me oleme küll EL-i liige, aga ei pea seda esile tooma seal, kus sellel pole tseremoniaalset funktsiooni.

Euroopa Liidu föderalismimeelne osa on asunud rahvusriike survestama – me peame tekitama vastusurve, et säilitada ühendus rahvusriikide liidu tasemel. Me oleme ikkagi ennekõike suveräänne rahvusriik ja alles siis koos teiste endasugustega ühise Euroopa pere liige. Kui meie identiteeti ei tunnistata, siis on ka meie suhtumine vastav.

31. jaanuaril lahkub EL-ist Suurbritannia, aasta lõpus aga seadsid liikmelisuse kahtluse alla Poola ja Hispaania. Poolakad leidsid, et ei saa lõputult kohtureformi seadust lahjendada ja peab riskima sellega, et Poolat ei peeta EL-is jätkamiseks sobivaks.

Hispaania aga sattus raevu, kui Euroopa Kohus otsustas, et Kataloonia endisel presidendil Carles Puigdemontil ja eksministril Toni Cominil on europarlamendi saadiku puutumatus, mistõttu ei kehti Hispaania rahvusvaheline vahistamismäärus. Vihas hõigati maha arvamus, et sellist suveräänsust piiravat liitu pole Hispaaniale vaja.

Seega siis õõnestab EL föderaliseerimisega iseenda jalgealust.

3 commentsOn Kui europarlament ei tunnista rahvuslippe, siis pole rahvusriikidel vajadust ka tähelippe lehvitada

 • Avatar

  https://www.apollo.ee/salajane-migratsiooniplaan.html
  Raamat paljastab massiimmigratsiooni mahitajaid ja nende tegelikke motiive.
  Friederike Beck käsitleb põhjalikult ülirikaste rahvusvaheliste fondide ja valitsusväliste organisatsioonide võrgustikke, mis Euroopa Liidu ja ÜRO kaasabil õhutavad Euroopasse suunduvat massiimmigratsiooni. Humaansuse sildi all viivad nad ellu ülimalt omakasupüüdlikke eesmärke.
  Raamat selgitab, kes on Euroopasse suunduva migratsiooni toetajad ja miks nad seda teevad. Miks ei kõrvaldata migratsiooni tegelikke põhjusi, kuidas sisserände õhutamine toimub ja palju muud.

  https://concen.org/content/europa-last-battle-2017
  Antud film paljastab neid kes on lõhkunud bolsevismi sildi all Eurioopa rahvaid ja neid hävitanud.
  Juured ulatuvad rohkem kui 100 aasta taha nn Frankfurti koolkonda ja päädib tänapäevase kultuurimarxismiga.

  • Avatar

   päris huvitav raamat tundub, lähen kindlasti raamatupoodi seda otsima. tänud info eest! viimati, kui lugesin Richard Bransoni elulooraamatut, jäi täiesti selge arusaam, et maailma suurte korporatsioonide juhid on isiklikult huvitatud globaliseerumisest, et maailm oleks nagu üks firma, kus neil on mugav tegutseda. kõik maailma tipud suhtlevad omavahel ja teevad koostööd ning liigutavad maailma sobivas suunas. tehakse koostööd ka tippnäitlejate-, -režissööride- ja -sportlastega ning tihti läbi ja koos ÜROga, et asjale kaalu saada. sinna kuulub ka usujuhte, riikide juhte jne. kuna asjad on üle võlli hakanud minema, korruptsioon suurtes organisatsioonides tohutu, siis õnneks on terve mõistusega inimesi, kes selle kõige vastu julgevad protestida ja tänu kellele on meil võimalust ka mingit infot saada.

 • Avatar
  Prolesööt

  EU ja NSVL on ju sama eesmärgi tarbeks loodud monstrumid: valgete rahvuste kaotamine, inimeste eraldamine maast, ajupesu perekonna kaotamiseks, kultuuri marksism – ehk siis kõikide maade proled ühinege!
  Küsige endalt, kes on selle taga? Kellest koosnesid suuremas osas bolševikud, kes praegu on pankade ees, EU ees?

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused