Kui pikk maa on Eesti noorsotsidest Rootsi noorliberiteni?

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Sotsiaaldemokraatide kontor

BNS-i uudis selle kohta, et sarnaselt varasemale Tartu üritusele kavandatakse mehe-naise abielu kindlustava abielureferendumi vastast meeleavaldust ka pealinnas, ütleb, et vikerkaareühenduste kõrval korraldavad seda ka äärmuslastest noorsotsid.

Miks võib noorsotse äärmuslasteks lugeda? Mitte ainult selle järgi, keda nad selle aktsiooniga kaitsevad, vaid ennekõike selle järgi, kelle vastu nad välja astuvad – ja selleks on normaalne mehe ja naise abielu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nad astuvad välja normaalsuse vastu. Sest mitte keegi neist, ei homod ega nende sotsidest sõbrad, ei ole sündinud kahest isast või kahest emast. Nüüd võitlevad nad üheskoos järgmiste põlvkondade ilmaletuleku vastu, sest homod on ju kuivanud oks elupuul. Kui see pole äärmuslus, siis mis see on?

Ürituse korraldajad väidavad ilmselt, et on mistahes armastuse poolt, kuid tegelikult astuvad nad välja tavalise noormees-neiu-suhte vastu, sest kogu selles homoseksualismi-kultuses muutuvad kätest kinni hoidvad poiss ja tüdruk üha enam “väärnähtuseks” – popp on samasoolisega paari heita.

Eesti 200 kuulutas ennast avalikult homoagenda-erakonnaks. Sotsidel teevad “musta töö” ära noorsotsid, kes oma noorusliku ägedusega on valmis mistahes traditsioone ja kombeid ning eetilisust ja moraali lõhkuma ja lammutama.

Nii jääbki üle vaid oodata, millal noorsotsid jõuavad Rootsi noorliberite tasemele, kes nõuavad insesti ja nekrofiilia legaliseerimist.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused