Kui protestides vallandub viha, siis mahub ühiste lippude alla nii karvaseid kui sulelisi

Repliik,
©Scanpix
Aga vikerkaare värvigammas ju musta pole… Rassism! Ja kas geide elud loevad mustade omadega samaväärselt?

Praeguste maailmas toimuvate rassismivastaste protestide puhul torkab silma orkestreeritus ja see, kuidas vasakliberaalide hoolealused on asunud üksteise meeleavaldusi täiendama.

Eks see ole nähtav ka Eestis, kus sallivuslikele üritustele kogunevad inimesed, kes kuuluvad korraga paljudesse organisatsioonidesse või on omavahel tihedalt seotud: kõigieestlased, “Jah vabadusele, ei valedele”, LGBT Eesti, Feministeerium, inim-ja võrdõiguslased, lisaks ka sotsid, Eesti 200 ja reformarid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rassismivastastel meelevaldustel üle maailma aga lehvivad LGBT vikerkaarelipud, neis löövad kaasa feministid, migrandid, vasakäärmuslikud rünnakrühmlased nagu Antifa, liberaalsed poliitikud, rohelised – kõik kasutavad neid võimalusi ära, et ise pildis olla.

Tähtis on see, et neil on kõigil ühendav “kõrgem jõud” ehk neomarksism ja kõik nad ripuvad Sorose ning teiste temataoliste nisa otsas.

Seda, et kogu seltskond on lihtsalt kokku pandud ja neid ühendab viha traditsioonilise ühiskonna vastu, tõestab see, et Lääne poliitilises ja ideoloogilises ruumis kaitstakse ühtviisi aktiivselt islami invasiooni migratsiooni sildi all, ning samas ka homoseksualismi ja naisõiguslust, mis aga islami vägagi elujõuliste tavadega kokku ei lähe.

Sarkasmiga võiks ju loo pildi kohta küsida: kas LGBT lipp pole mitte rassistlik, kuna vikerkaare värvigammas puudub must? Kas geide elud on sama tähtsad kui neegrite omad? Või on terve must rass muutunud homoseksuaalseks?

5 commentsOn Kui protestides vallandub viha, siis mahub ühiste lippude alla nii karvaseid kui sulelisi

 • Avatar

  Vikerkaare ehk spektri värvid annavad ju kokku lausa valge valguse, nii et see ei tohiks blmiga küll kuidagi haakuda. Iseasi muidugi, et piidrilipul ju tegelikult üks sinine puudu.

 • Avatar

  Huvitav kas mustad gei elud loevad rohkem kui mustad elud? 😛
  Aga valged trans elud?
  Njaa.. rõhutute hierarhia on alati naljakas teema 🙂

 • Avatar

  Kuna protsessid eskaleeruvad lausa päevadega siis tasuks mõtlema hakata mida nende pimedate vihkajatega teha ? Need tegelased ei lähe ju paremaks ning isegi kui kultuurimarksism käpuli käib, siis vihkajad leiutavad lihtsalt uued ja paremad meetodid ühiskonna kiusamiseks. Kas me hakkamegi päevast päeva oma elu ainult viha tagasi tõrjumisega sisustama nii et riigis on stagnatsioon nagu praegu. Või siis leiame mingi meetodi, kuidas viha neutraliseerida, nii et meil poleks vaja iga Jumala päev kriiskavate hulludega puid ja maid jagada.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused