Kui protestides vallandub viha, siis mahub ühiste lippude alla nii karvaseid kui sulelisi

Repliik,
©Scanpix
Aga vikerkaare värvigammas ju musta pole… Rassism! Ja kas geide elud loevad mustade omadega samaväärselt?

Praeguste maailmas toimuvate rassismivastaste protestide puhul torkab silma orkestreeritus ja see, kuidas vasakliberaalide hoolealused on asunud üksteise meeleavaldusi täiendama.

Eks see ole nähtav ka Eestis, kus sallivuslikele üritustele kogunevad inimesed, kes kuuluvad korraga paljudesse organisatsioonidesse või on omavahel tihedalt seotud: kõigieestlased, “Jah vabadusele, ei valedele”, LGBT Eesti, Feministeerium, inim-ja võrdõiguslased, lisaks ka sotsid, Eesti 200 ja reformarid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rassismivastastel meelevaldustel üle maailma aga lehvivad LGBT vikerkaarelipud, neis löövad kaasa feministid, migrandid, vasakäärmuslikud rünnakrühmlased nagu Antifa, liberaalsed poliitikud, rohelised – kõik kasutavad neid võimalusi ära, et ise pildis olla.

Tähtis on see, et neil on kõigil ühendav “kõrgem jõud” ehk neomarksism ja kõik nad ripuvad Sorose ning teiste temataoliste nisa otsas.

Seda, et kogu seltskond on lihtsalt kokku pandud ja neid ühendab viha traditsioonilise ühiskonna vastu, tõestab see, et Lääne poliitilises ja ideoloogilises ruumis kaitstakse ühtviisi aktiivselt islami invasiooni migratsiooni sildi all, ning samas ka homoseksualismi ja naisõiguslust, mis aga islami vägagi elujõuliste tavadega kokku ei lähe.

Sarkasmiga võiks ju loo pildi kohta küsida: kas LGBT lipp pole mitte rassistlik, kuna vikerkaare värvigammas puudub must? Kas geide elud on sama tähtsad kui neegrite omad? Või on terve must rass muutunud homoseksuaalseks?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused