Kuidas Rait Maruste tänu ÜRO-le Vene kodakondsuse sai, kuigi on tatarlane

Repliik,
- Updated
©UU
Eesti ja eestlased vajavad kaitset, kuid seda ei saa pakkuda globalism üheski vormis. Pilt on illustratiivne.

Pealkiri kõlab absurdselt? Aga ka Rait Maruste jutt eestlaste õigustest ja inimõigustest on taas üks globalistist juristi katse muuta asjad eestluse, eestlaste ja rahvusriigi ümber võimalikult segaseks.

Oma Postimehe loos võtab Maruste appi geneetilised koodid, topeltkodakondsuse, põlvnemise, sünnikoha ja “ainult eestlastele omased õigused”, mässib need kokku “tüviõiguste” ja inimõigustega, ning saab kokku sousti, et kui mitte-eestlane räägib eesti keelt, tunneb eesti kultuuri ja kombeid, siis ta saabki ennast eestlaskonna hulka arvata. Lõppjärelduseks on, et eestlaste kui rahvuse õigused on väga piiratud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kogu Maruste juttu pole mõtet isegi analüüsida. Asju saab vaadelda lihtsamalt, kui juriidilist JOTT-jama kokku keerates.

Kui Maruste läheb elama Venemaale, austab sealset kultuuri ja keelt, isegi abiellub venelannaga ja soetab eesti-vene lapsed, siis kui ruttu saab temast pärisvenelane? See avara hingega ja kannatusi nautiv venelane, kelle kohta käib ütlus: “Mõistusega Venemaad võtta ei saa!”? Kas Maruste ütleb 15 aastat Venemaal elanuna, et on nüüd täisvenelane? Väga kaheldav.

Kui Maruste elab Pihkvas ja seal plaanib riigivõim näiteks Vene ajaloos olulise hoonetekompleksi lammutamist, siis kui kompetentne on Maruste selle eest seisma? Jah, ta austab maailmapärandit, aga kas tema hinges kriibib ajaloo kadu samamoodi, nagu põlisvenelase hinges? Taas kaheldav.

Võib ju arutleda, kes on põlisvenelane, kas ürgslaavlane või soomeugrilase, tatarlase ja idaslaavlase segu? Aga Venemaa ajaloo hukk või säilimine läheb korda ikka ainult pihkvalasel Vanjal, kes laob kõnes “matte” hunnikusse ja austab Suure Isamaasõja kangelasi, mitte aga venestunud Raitil. Vene taust annab Vanjale õiguse olla otsustaja põlisel Venemaal – mitte “uusvenelasel” Raitil.

See jutt on Marustele meenutamiseks, et eestlaseks saamine pole sugugi nii lihtne, nagu tema, Eesti 200 ja president Kaljulaid arvavad. Ennekõike seetõttu, et nii nigeerlasel, ukrainlasel kui ka süürlasel on oma rahvus, keel ja kultuur olemas. Eestluse hävitajad tahavad, et nemadki sülitaks oma rahvusele näkku.

See, millest rahvusrenegaadid räägivad, on ühe rahva nimetuse seostamine hilisema migratsiooni tagajärgedega ühe rahva ajaloolisele asualale. Eestlane ei saa olla igaüks, kes tuulte tallermaalt läbi tuiskab, vaid see, kelle juured on selles maas. Miks elavad migrandid valdavalt anonüümsetes linnamagalates? Sest tegelikult ei seo neid selle maaga miski.

Täni kaljulaididele ja marustetele tõuseb üha enam päevakorda eestlaste kui põlisrahva staatuse fikseerimine (kasvõi ÜRO-s), sest renegaadid ajavad kodakondsuse, rahvuse, inimõigused ja kõik muu nii sassi, et varsti on eestlased ehk pärisorjusest tulnud ja oma riigi loonud maarahvas sellest skeemist välja tõstetud.

Eestlased on praegu väga raskes olukorras. Ühelt poolt on meil alles rahvusriik ning eesti rahvas oma keele ja kultuuriga. Teisalt aga surub globalismi erakordse raevuga peale, uinutada aitavad rahvusrenegandid ning varsti ongi üks rahvas unenägu, sest keeli ja rahvaid kaob igal aastal maailmas kümneid.

Kes aga on eestlased tegelikult? Sellele saab vastuse otsida tulevikus ja kahest kohast. Kõigepealt sõja puhkedes Venemaaga – mitte ükski Abdul Turay, Yana Toom ega Mary Kross ei hakka seda maad kaitsma, vaid ühed putkavad Londonisse, teised karjuvad “Da zdrastvujet Putin!” Ükski uuseestlane ei võta relva selle maa kaitseks kätte, selles võib 100 protsenti kindel olla.

Teine hea võimalus eestlasi kindlaks teha on ilmselt 30-50 aasta pärast, kui globaliseerunud Eestis on eestlasi 20-40%, nagu praegu põlisrahvaid Venemaa Udmurtias, Komis, Marimaal või Mordvas. Need, kes kusagil ääremaadel veel eesti keelt räägivad, eesti laule laulavad ja tantse tantsivad, ongi eestlased.

Ülejäänud “eestlased” (nagu paljud praeguseks internatsionaliseerunud ja vene keelele üle läinud udmurdid, komid, marid, ersalased, ja mokšalased), kes tolle aja peale inglise keeles räägivad ja neegri või araablasega abielus on, ei olnud need õiged eestlased. Nemad on need, kelle kohta lauldakse: “Oma rahvust maha salata, sama ränk on nagu orjaks müüa end!”

Loodame muidugi, et neid stsenaariume ei järgne ja meil õnnestub sellist saatust ära hoida, kuid vaadates Eestis toimuvat, ei saa enam milleski kindel olla.

Rait Maruste saab oma unejutte ajada, sest praegu on eestlastel veel jalad maas ja neil puudub suuresti ohutunne. Rootslasi on meist küll kordi rohkem, aga nemad enam jalul ei püsi, sest “uusrootslasi” on maa täis ja nemad on rootsi rahvusrenegaatide toel tuleviku enda kätesse võtnud.

One commentOn Kuidas Rait Maruste tänu ÜRO-le Vene kodakondsuse sai, kuigi on tatarlane

  • Avatar
    Maalt ja hobusega

    Kaks advokaati rääkisid kuidas õigusteaduskonna partorg sm Maruste lubas neid ülikoolist välja heita Tartu rahu miitingul osalemise eest— Läks mõni kuu . Kolm korda võite arvata, kes marssis esireas sinimustvalgete all- Ikka seesama nüüd-juba-härra Maruste

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused