Kust võtab perearst Karmen Joller vanglakohad enam kui sajale tuhandele “ekreiidile”? Gulagi on vaja…

Repliik,
- Updated
©Scanpix
Karmen Jolleri ideedest EKRE osas vanglatest ei piisa, on tarvis GULAG-i.

Perearst Karmen Joller tegi Delfi vahendusel ühe pöördumise, mis on karjuv näide vihaõhutusest vihakõnevastasuse sildi all.

“Eesti inimene, kui Sinu kodus käitub keegi nii, nagu oled näinud käitumas EKRE tipp-poliitikuid, on aeg abi otsida,” kirjutab ideoloogiatöötajast perearst.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

EKRE fraktsiooni liige Uno Kaskpeit vormistas hiljuti oma abikaasaga ära pikka aega kestnud vabaabielu pärisabieluks. Jaak Madison kasvatab koos elukaaslase Meritiga pisipõnni. Mart ja Monika Helme on avalikus elus koos nagu sukk ja saabad, samuti Anti ja Evelyn Poolamets. Martin Helme kõrval on suure pere juures abikaasa Eeva. Selliseid näiteid on palju.

Ja nüüd Karmen Jolleri tegelik mõte – appi, kõik see on väga halb, kuskil sisimas te nagunii ussitate, EKRE naised, te olete oodatud varjupaika!

Ei, Joller, pigem lüüakse silmad rulli meesgeiperedes või kaagutamist mittekannatava Jürgen Ligi juures, kui EKRE poliitikute kodudes.

“Sina oled üks neist, kelle pärast peredes vägivaldsus kasvab,” väidab Joller. Kas Jolleril on selle kohta vettpidavad andmed a la “Peksin naist ja lapsi selle tõttu, et EKRE soovitas”? Ilma kindlate tõenditeta on Jolleri jutt laim.

“Su põhimõtteks on mitte kunagi vabandada,” kirjutab Joller. EKRE poliitikud vabandavad siis, kui nende süda selleks käsu annab ja heade inimeste suhtes – kui vabandust pressitakse välja, kui seda on vaja oponentidele inimeste enesealandamise saavutamiseks või oma põhimõtete mahasalgamisele sundimiseks, siis mitte.

“Just selline käitumine, mida Sa ajakirjanduse vahendusel propageerid, tekitab inimestes meeleoluhäireid ja viib enesetapuni,” ütleb Joller.

Miks ei mõtle perearst selle peale, millise surve all on kõik EKRE poliitikud, nende pered ja lähedased, kui päevast päeva kallatakse nad meedia poolt üle sopaga, neid hoitakse rünnakutega pideva surve all, neid üritatakse igati murda? Kas Joller üldse jagab, kui suure pinge all on kõik EKRE liikmed, toetajad ja valijad, kellest temasugused on ühiskonna deemonid kujundanud?

Karmen Jolleri südamesoov aga on kindlalt paigas: “Päriselus mõistetakse Sinusuguseid vanglasse. Kas Sul häbi ei ole, EKRE?”

Viimane lause ütleb, et Joller peab silmas kogu EKRE-t enam kui kaheksa tuhande liikmega ning umbes sadat tuhandet nende toetajat-valijat. Eestisse tuleb siis luua Jolleri GULAG.

Kivimäe perearstikeskus aub Hiiu-Nõmme piirkonnas, kust EKRE saab traditsiooniliselt palju hääli. Seega on perearst Jolleri patsientide seas palju neid, keda ta tegelikult vanglasse saata tahaks. Kuidas arstieetikaga lood on, kui arst vihkab neid, keda samas ravib?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused