Läänemaailma sünnitatud poliitkorrektsus on nii mõttetus, info varjamine kui ka kuritegu

Repliik,
©Peeter Langovits/Postimees
Sõnavabadus

Poliitkorrektsust on nimetatud inimsusvastaseks kuriteoks, sest see varjab paljuski sündmuste tausta ega lase inimestel mõista teatud protsesside tegelikku sisu.

Lääne-Euroopas on juba ammugi tekitatud olukord, kus kuritegude korral ei tohi avalikustada kurjategija etnilist või usulist tausta. Nii levivad uudised räigetest kaubikusõitudest kuni ohvrite arvu ja kannatanute üleelamiste kirjeldamiseni, kuid tausta pole teada, see öeldakse välja alles siis, kui teisiti enam ei saa. Mõistagi seostab enamik inimesi juhtunut kohe Islamiriigi ja moslemitega, kuid selgus saabub alles siis, kui avalikustatakse pühasõdalase taust või nimi.

Mõnikord aga on tegu ka otsasõitja terviserikke või haigusliku seisundiga, nagu eelmisel nädalal Saksamaal, kus terrorismi esmalt siiski ei välistatud, ja siis laseb poliitkorrektne suhtumine inimestel pikka aega tühje oletusi teha. Ka reedene uudis Saksamaal pagaritöökojas märatsenud ja hiljem maha lastud mehest ei anna sündmuse taustast mingit ülevaadet. Tundub, et selgitusi ei tahetagi anda ja peavoolumeedia surub igal pool vägivallauudised, eriti immigrantidega seotud, lehtede tagumistele külgedele – inimesi harjutatakse “uute normaalsustega”.

Väga levinud on ka immigrantide seostamine asukohariigi põlisrahva ajaloolise nimetusega, eriti kui sisserändajal on selle maa kodakondsus. Nii võib vägivaldne “prantslane” tegelikkuses olla Marokos sündinud ja pikka aega Saksamaal elanud inimene, kes sai Prantsusmaa kodakondsuse tänu abiellumisele sealse kodanikuga.

Eriti raske on tegelikkusest aru saada, kui kirjutatakse Süürias hukkunud taanlasest, kes läks sõdima ISIS-e ridadesse. Üldjuhul on see “taanlane” pärit kusagilt islamiriigist, kuid kord oli tegu ka islamiusku astunud põlistaanlannaga. Saa sa aru!

Eestis oli viimati poliitkorrektsuse ilminguga tegu siis, kui ERR-i eetikanõunik Tarmu Tammerk süüdistas “Kuuuurija” saatejuhti Katrin Lusti selles, et too ütles välja Vabaduse platsil laamendanud putinivenelaste rahvuse.

Eks Eesti globalistlik president lähtub samast loogikast, kui kingib eestlase rahvuse ja nime kõigile soovijatele ning teeb kõigist Eestisse sattujatest automaatselt “meie inimesed”. Multikultuurses ühiskonnas peavadki asjad võimalikult segased olema!

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused