Laskem ülitargad ajakirjanikud riiki juhtima ja peagi elame ideaalmaailmas!

Repliik,
©Uued Uudised
ERR-i tegevus ajakirjandusele au ei tee. Pilt on illustratiivne.

Poliitikavaatleja Harri Kingo kirjutab pühapäevases sotsiaalmeedia postituses teemal, mida ei saa jätta vahendamata – ajakirjanikud näivad olevat kõiketeadjad, vähemalt enda arust.

“Kuulan laupäeviti ja pühapäeviti raadiost ajakirjanike kokkuvõtteid meie möödunud nädalast ja poliitikast.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tänagi. Ning ma ei jõua ära imestada, kui targad nad on! Nad teavad absoluutselt kõike, nad oskavad kõike hinnata õigesti ja õiglaselt, nad valdavad perfekselt sise- ja välispoliitikat, nad on pädevad nii meie ühiskonna lokaalsetes pisiküsimustes kui globaalsetes sõlmteemades. Nad on sellistena minu silmis otse üliinimesed.

Mõtlen alati, et miks meie Riigikogu ja valitsus ei koosne ajakirjanikest? Nad teavad kõike, nad näevad nii väikest kui globaalset pilti, neil on lahendused kõigele, nad on lõpuni pädevad milles tahes ja seejuures on nad alati üdini õiglased.

Praegu räägivad Raadio2-s Karnau ja Himma. Ma paneksin nad kohe – siin ja praegu! – ühe presidendiks, teise peaministriks. Sest nad on nii meeletult targad ja pädevad absoluutselt kõiges, millest nad ka ei räägiks. Olgu teemaks üliõpilaste seks või suurpankade superrahapesu – nad panevad asja paika hetkega.

Andkem võim riigis nende kätte. Nad teevad meile koos kolleegidega ajalehtedest ideaalvalitsuse ja me elame juba miski mõne kuu pärast oma unistuste ideaalmaailmas.”

Kommentaarid

4 commentsOn Laskem ülitargad ajakirjanikud riiki juhtima ja peagi elame ideaalmaailmas!

 • Jüri Kukk

  Ei maksa pahandada ka siis, kui mõni sisutühi või räigelt EKRE-vastane kommentaar modereerimist ei läbi – me ei kavatsegi lasta enda raha eest ennast sõimata.

  • Avatar

   Seni on ka minu kriitilisemad kommentaarid ikka avaldatud (kuigi vahest pika viitega.. aga see on ka mõistetav – ilmselt pole palgalist moderaatorit kes kogu aeg neid passiks) ja see on positiivne. Mulle tundub, et viimasel ajal on rõhk läinud artiklite kvaliteedilt pigem kvantiteedile. Ei jaksa enam läbi närida. Ja kuna ainult siit lugedes tervikliku pilti toimuvast ei saa (ei ootagi) siis pean ka mujalt lugemas käima. Lõpuks läheb 2/3 päeva ainult artiklite lugemisele. Andke armu 🙂
   PS! Vihjete saatmiseks võiksite lisada veebivormi. Siis oleks lihtsam poolanonüümselt vihjeid saata. Praegu peaks selleks mingi libameilikonto tegema ja see on tüütu.

 • Jüri Kukk

  Uued Uudised on ennast määratlenud rahvuskonservatiivset maailmavaadet edastava meediakanalina, mis tähendab, et me pole sõltumatud, nagu peavooluajakirjandus ennast väidab olevat. Portaali ei pea ülal maksumaksja, vaid see on erakonna rahastatav. Seega siis on meie lood alati rahvuskonservatiivse kallakuga ega pretendeerigi neutraalsusele ja erapooletusele. Teistsuguse maailmavaatega inimesed võivad meie portaali alati külastada, kuid arvestagu seejuures, et ka siin pole selline keskkond nagu ennast sõltumatuna esitlevas Delfis või Postimehes – see on rahvuskonservatiivne keskkond. Sotsialistlikke või liberaalseid seisukohti esitlemas tasuks pigem vastavates portaalides käia.

 • Avatar

  Oli ju üks Muuli nimeline ajakirjanik Riigikogus, kes ei teadnud, et õlut tuleb oma raha eest osta. Mingisugune tibla Aleksei püüab siin ka prääksuda, aga Uute Uudiste ajakirjanikud ei saa riigilt raha ja on ennast konservatiivideks määratlenud.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused