Lastega homoperedes võib ühe vanema puudumine kord tõsiseks probleemiks saada

Repliik,
Geitulevik.

Lääne liberaalsele ühiskonnale on omane oma ideoloogiliste prioriteetide näitamine ainult positiivsetena, jättes kõrvale sellega kaasas käivad negatiivsed momendid – see käib ka samasooliste abielude kohta.

Praegu ülistab meedia kahe homomehe, Haberi ja Pilleri lapsekasvatamist. Täiesti jäetakse märkamata, et see eksperiment on rajatud rahale, alates laste ostmisest kuni nendele pillava elukeskkonna loomiseni.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Keegi ei räägi sellest, milline hakkab olema nende kahe lapse tulevik. Ka parema tahtmise juures, kui need kaks on tõesti superisad, hakkavad lapsed varem või hiljem huvi tundma, kes on nende emad.

Veelgi raskem saab neil olema siis, kui nad näevad teisi lapsi isside-emmedega koos lõbusalt aega veetmas ja tekib küsimus – miks meil seda naisvanemat pole? Geimeeste puhul ei ole isegi kasuemade võimalust.

Praegu noortesse süstitavat mentaliteeti arvestades pole sugugi võimatu, kui kaks isa kord laste poolt kohtusse kaevatakse, kuna nad jätsid nad ilma emast. Igal juhul psühholoogilisi probleeme võib geiperedes kasvavatel lastel ohtralt tulla, nii kahe samasoolise vanema pärast narritamisest (lapsed on selles osas julmad) kui ka igatsusest ema järele ja millestki ilmajäetuse tundest.

Üldse ei räägita ka vägivaldsuse võimalusest geimeeste suhetes, mis tõenäoliselt on hull probleem, sest mehed on armukadedad ja samas ka kõvemad virutajad – kui palju peavad lapsed seda pealt nägema?

Vaevalt et ka liberaalide edu korral maailm ruttu homokeskseks muutub, seda enam, et ka homopered vajavad lapsendamiseks nii seaduslikku õigust kui ka lapsi, kes sünnivad heterosuhtest. Seejuures on huvitav, et LGBT-rahvas on samas aktiivne abordipooldaja – nende seisukohast lähtudes peaksid nad just sünnitamist toetama, sest nii avaneb neil rohkem lapsendamisvõimalusi.

Aga vasakliberaalne leer on ongi imelik, sest sinna mahuvad nii islamimigratsiooni toetamine kui naisõiguslus ja geiagenda toetamine, kuigi islami ja liberaalse ideoloogia põhimõtted mõlema osas on täiesti vastandlikud.

Vasakliberaalid on monopoliseerinud inimlikkuse, kuid samas soodustavad nad inimkaubandust nii migratsiooniprotsessides kui ka laste smugeldamises geipaaridele. Nii toimus hiljuti Brüsselis orjaturg nimega Men Having Babies, kust geimeestel oli võimalik lapsukesi omandada.

Kogu homoseksuaalsusest räägitakse praegu ainult ilustatud pildi taustal – tegelikult võib seal eeldada päris tumedaid asju liikumas.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused