Libaparempoolsed, jätke te ka oma naljad…

Repliik,
©Uued Uudised
Libaparempoolsed küsivad ettevõtjatelt raha oma õõnestustegevuse jätkamiseks. Pilt on illustratiivne.

Isamaast põgenema sunnitud aferistid, kes nimetavad ennast “parempoolseteks”, üritavad väljamõeldud võltsidentiteediga ettevõtjate rahakukruid enda kasuks puistata.

BNS vahendab: “Erakonnast Isamaa eraldunud Parempoolsed masspostitasid esmaspäeval ettevõtjatele üleskutse nendega liituda ning uue erakonna loomist toetada. /…/ …riigikogus puudub parempoolne jõud ja mõistlik alternatiiv. Reformierakond on kaldunud üha enam tsentrisse, Isamaa on loobunud oma senistest tõekspidamistest ja muutunud vasakpoolseks. Alternatiiviks on ainult populistlik EKRE, kellega ükski vähegi vastutustundlik erakond praegusel ajal valitsust ei tee”.”

Kõik see jutt on rumalus. Reformierakond pole ammu enam tsentris, vaid on vasakpoolne. Isamaa on tükk maad paremal pool kui on libaparempoolsed, kes on taas vaid üks liberaalne moodustis juures – vähemalt sarnaneb kõik neis rohkem sotside, Eesti 200, Reformierakonna ja roheliste poliitikaga kui parempoolsusega. Sealhulgas ka EKRE vihkamise osas.

“Vasakpöörde peatamiseks vajab Eesti tugevat parempoolset alternatiivi – erakonda, mis järgmises riigikogus seisab /…/ eestlasliku mõtteviisi eest,” väidavad libaparempoolsed.

Samas on nende ridades Siim Kiisler, kes on öelnud, et “Eesti peab olema valmis võtma eestlaste hulka neid mujalt tulnud inimesi, kes soovivad eestlaseks saada.” Kas selline siis ongi eestlaslik mõtteviis – võtta eestlaseks ka Tveri venelane, Nigeeria hausa või Hispaania bask, kellel on tegelikult oma rahvus ja juures olemas? “Kiislerid” ei hävita mitte ainult eestlust, vaid ka teiste rahvuslust.

Rahanäljas libaparempoolsed valetada lausa massiivselt. “Märtsi lõpus otsustas erakonna Isamaa Parempoolsete liikmeühenduse üldkogu jätkata Parempoolsete tegevust iseseisva poliitilise jõuna ning lõpetada tegevus Isamaa erakonna koosseisus.”

“Parempoolsed” mitte ei lõpetanud tegevust Isamaa koosseisus, vaid visati sealt vastutöötamise tõttu välja. Sellised uuspoliitilised jõud pigem saastavad poliitilist maastikku, kui aitavad Eesti arengutele kaasa.

Libalaste seas on ka endine riigi peaprokurör Lavly Perling, kes pärast ametikohast ilmajäämist astus just “Parempoolsete” sekka, ilmselt selleks, et süvariigi ülesandel Isamaad lammutada – igatahes värskelt ühe poliitilise jõuga ühinenud inimesena pildus ta liiga ülbelt süüdistusi Isamaa suunas ja ärgitas separatiste lahku lööma.

UU

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused