Liberaalide arvates on kõik neist erinevalt mõtlejad rumalad või ära hirmutatud – kuni tegelik elu teisiti ütleb

Repliik,
- Updated
©UU
Need inimesed, kes nii arvavad, pole kuidagi ära hirmutatud, vaid täiesti teadlikud oma maad ähvardavast ohust.

Liberaalid kasutavad oma propagandas alatut võtet, süüdistades populaarsust koguvaid rahvuskonservatiive mingite hirmude ära kasutamises ja mingite meeleolude harjal odava populismi tagaajamises.

Sellega näitavad liberaalid põlglikku suhtumist rahvasse, kellel puudub nende arvates mõistus ja kellega olevat võimalik manipuleerida. Lisaks arvavad nad, et inimestel pole õigust mõelda teisiti kui nemad mõtlevad – et nad ei tohigi olla mõistuslikult konservatiividega nõus. Või et nad ei tohi nii ka konservatiivide mõjutuseta mõelda.

EKRE pääses 2015. aastal parlamenti rahvusluse ja immigratsioonivastasuse loosungite all – ja sama aasta suvel algas rändekriis, mis tunnistas nende hoiatuste õigsust ning rahva tarkust, kes otsustas toetada eestluse hoidjaid. Just EKRE tõttu kartis Taavi Rõivase valitsus Brüsselile järele anda ning rohkem pagulasi enda külje alla korjata.

Ja rahvuskonservatiivide hoiatuste tõesust on näitamas ka Tallinna neegritest ja teistest võõrastest tulvil tänavapilt, ning kümned tuhanded ukraina võõrtöölised.

Ka Rootsis ja Soomes väidetakse, et Rootsi Demokraadid ja Põlissoomlased olevat tippu tõusnud mingite ksenofoobsete hirmude ja migratsioonihädade harjal. Tegelikult on mõlemad erakonnad neist muredest algusest peale rääkinud, nende eest hoiatanud ja kuna neid hoiatusi pole võimuringkonnad kuulda võtnud, on valijad andnud toetuse inimestele, kel oli tarkust kõike seda ette näha.

Pealegi pole Lääne-Euroopas sugugi lihtne olla “migratsiooniga mängiv populist”, sest see on igal pool eluohtlik – Saksamaal ründavad Antifa vasakäärmuslased füüsiliselt AfD liikmeid, Soomes pannakse vihakõneseaduse põhjal tohutud kohtulikud karistused kaela kõigile, kes kritiseerivad täiesti konstruktiivselt immigratsiooni tagajärgi ning Eestis tähendab see, kui oled massiimmigratsiooni ja “euroopalike väärtuste” vastu, et oled päevast päeva sallivuslaste ja neid toetava meedia peksupoiss.

Liberaalid on endale kujundanud maailmapildi, kus ainult nemad mõtlevad õigesti ja kõik, kes toetavad teistmoodi mõtlejaid, on kas rumalad või ärahirmutatud. Sellise loogikaga kaugele ei jõua ja seda ka valimistel.

Kommentaarid

One commentOn Liberaalide arvates on kõik neist erinevalt mõtlejad rumalad või ära hirmutatud – kuni tegelik elu teisiti ütleb

  • Avatar

    Kunagi ei tohi alahinnata oma vaenlaste/vastaste teadmisi ja võimekust. Meenutaks, et kohalikel “reffidel” (kes loodi omal ajal just Liberaaldemi partei baasil) on taga mitmed maailma nimega rahastajad. Meikari alustadud “musta raha” skandaal (mida alles hiljuti meenutas ka ÄP) näitas ilmekalt, et neid rahastatakse väljast. Tänase info põhjal võib julgelt tuletada, et raha tuli Sorose fondidest. Igasugune jutt (vene)”maffiast” on puru silma ajamine.
    Liberid/reffid lähtuvad EU alusepanija ja peaideoloogi Coudenhove Kalergi plaanidest mis näeb ette Euroopa põliselanike (ka eestlaste) väljasuretamise Aasiast ja Aafrikast toodud immigrantidega. Kui kohalikd reareffid võimalik, et seda isegi ei tea siis nende juhid nagi Kallased ja Ansipid PEAVAD SEDA TEADMA. Seega on nende tegevust RAHVA REETMINE. Kui midagi juhtub siis riigi võib uue teha ga kui rahvas kaob siis jääb järele vaid tühi koht.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused