Liberaalne ekspoliitik hoiatab kirve eest eesti elupuu juurte kallal

Repliik,
- Updated
Ka Eestit ähvardab võõra väe sissetung.

Jüri Estam on Postimehes kokku kirjutanud loo Ameerikast, mis on üks ehtsaima ameeriklasest vasakliberaali haugatus Trumpi suunal, kuid isegi sellest loost leiab midagi meile hoiatavat.

Nimelt kirjutab Estam: “Kokkuvõttes hakkab USA poliitiliselt vasakule nihkuma ja ühiskondlikus kontekstis sarnanema rohkem ja rohkem näiteks Brasiiliaga, mis on mitmerahvuseline ja -värviline. Ka Eestis võib täheldada eelpool kirjeldatud suundumuste süvenemist, mis meie puhul on aga probleemne, kuna põlisrahva eestlaste rahvustunne pole kuigi sügavalt juurdunud olukorras, kus kirves asub suuremal või vähemal määral eestluse elupuu juurel.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Estami moodi globalistide suust on varemgi üksikuid õigeid mõtteid tulnud: nii hoiatas maailmakodanik Abdul Turay “vihaste valgete vasakliberaalide” eest, mis tähendab Eesti sallivuslasi alates sotsidest ja Reformierakonnast ning lõpetades marufeministide ja homoagendaga, kes soovisid BLM-i agendat Eestisse importida.

Estamil on kahjuks õigus – eestlaste rahvustunne on hääbumas, eriti nooremapoolsete inimeste seas, sest globalismi virvatuled on täie võimsusega põlema süüdatud. Kirves aga on meie elupuud juba raiumas, mida näitab pealinna muutumine venekeelseks, ülikoolide muutumine inglisekeelseks ning poliitikasse siginevate vasakäärmuslike rühmituste (Eesti 200) mõju kasv. Eesti on Soome-Rootsi teel, eriti kui võimule peaks saama vasakliberaalne koalitsioon.

Eesti on tõepoolest kiiresti rahvusriigist multikultuurseks ühiskonnaks muutumas, kahjuks on ainult EKRE ja Isamaa isamaalisem osa eestluse säilimise eest väljas. Rahvaid on päästnud enda kokkuvõtmine ja eestlust päästab samuti vaid koondumine rahvusmeelsete jõudude ümber.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused