Liberaalne trolliarmee kuulab, jälgib, paneb kirja ja segab sopaks

Repliik,
©Internet
Nii see värk Eesti meedias käib.

Mis võiks inimesele kurnavam olla, kui tegelemine vastikute asjadega?

Jääb üle vaid kaasa tunda liberaalsetele ajakirjanikele, kellel on kohustus kuulata ära tunnine saade “Räägime asjast”. Või teevad nad seda õhinapõhiselt, et leida midagi, millele sopalugu üles ehitada?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Meediahüaan Vilja Kiisler loeb samal eesmärgil Uued Uudised iga päev otsast otsani läbi – seda näitasid tema “asjatundlikud” küsimused Monika Helmele, kus ta luges ette tsitaate erinevatest lugudest.

Kõik Helmede “skandaalsed” ütlemised on leitud rahvuskonservatiivse mõttelaadiga inimestele mõeldud saadetest ja sõnavõttudest. Seega siis tegutseb üks suur liberaalne trolliarmee, kes ammutab sopamaterjali kohtadest, kuhu liberaalse või vasakpoolse mõtlemisega tegelaste kuulmisväli ei peaks ju ulatuma.

Helmed aga on mitmetes saadetes tervitanud uustšekiste, kes neid sel hetkel pealt kuulavad.

One commentOn Liberaalne trolliarmee kuulab, jälgib, paneb kirja ja segab sopaks

  • Avatar

    Kahjuks mõned EKRE juhtfiguurid on trolliarmeele palju toitu andnud ja muutnud ühtlasi EKRE kaitsmise ja toetamise äraütlemata raskeks. No ntx massihüsteeria Venemaa ja Iraani suunal on vähemalt minu tutvusringkonnas hulga inimesi EKREst eemale peletanud. Rahvusluse tagant paistavad neokonservatiivsuse sõjakad vuntsid ja mitmed inimesed, kellega ma olen rääkinud, ei näe mingit põhjust enam edaspidi EKREt kommentaariumites ja sõnasõdades kaitsta. EKRE põhijõud on ju rohujuure tasandi vabatahtlik, kes on maailma asjadega hästi kursis ja valmis vasakäärmuslikke valesid ja laimu iga kell ja kogu aeg tagasi tõrjuma. Kui see kaob, siis on “liberaalsel trolliarmeel” vabad käed.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused