Loll või troll? Tsahkna levitab meedias labaseid valesid

Repliik,
- Updated
IRL VISIOONIÜRITUS, ISAMAA 2.0

Margus Tsahkna tõestas eilses (19.04.2016) Kanal 2 „Radaris“, et on häbitu valevorst. Muude absurdsete valefaktide – EKRE noorteorganisatsioon tegevat meeleavaldusi Putini noorteorganisatsioonidega – kõrval teatas ta, et EKRE olevat NATO-vastane. Kas piinlik ei ole tele-eetris kogu rahvale näkku valetada? Pole keeruline leida internetist Rahvaerakonna kaitsepoliitika-alaseid seisukohavõtte.

Aga püüame mõistatada, mis ajab Tsahknat  valetama. Konservatiivne Rahvaerakond on korduvalt tõstatanud küsimuse, kas NATO liitlased suudavad ja tahavad Eestit aina agressiivsemaks muutuva põlisvaenlase eest kaitsta. Alles eelmise nädalal korraldas EKRE Riigikogus julgeolekukonverentsi, kus analüüsiti lappimist vajavaid auke Eesti riigikaitses.

Vahest käib Tsahknale üle jõu mõista, et kaitsepoliitika kitsaskohtadele tähelepanu juhtimine ei ole NATO-vastasus. Võib-olla on Tsahkna maailmas tavaks, et toetust NATO-le näidatakse üles probeemide mahavaikimise ja rahvale roosa udu ajamisega.

Võimalik aga, et Tsahka on lihtlabane troll – inimene, kes paiskab õhku teadlikke valesid, et rahva seas segadust külvata ja konkurente mustata.

„Me ei ole hääbumas,“ kuulutas Tsahkna oma erakonda silmas pidades. Ka see pole muud kui desinformatsioon. IRL-i toetus rahva seas kuivab kokku lihtsal põhjusel – inimestele ei meeldi valetajad!

UU

Foto: Scanpix Baltics /Postimees

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused