“Maailmapäästja” Tanel Kiik annetab üle jääva vaktsiini teistele riikidele. Mida arvab sellest eesti rahvas?

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Tanel Kiik

Uskumatu, aga tõsi – just sellise pealkirja on üllitanud Eesti Päevaleht: “Kitsastest oludest maailmapäästjaks. Tanel Kiik annetab üle jääva vaktsiini teistele riikidele.”

Kirjutajaks on Joosep Tiks, kes kirjutab muuseas ka kõrgelennuliselt: “Eesti annetab vaktsiine, et kogu maailm saaks vaktsineeritud.” PortoRollo-Eesti päästab maailma?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Selliseid nõukogude propaganda tasemel pealkirju leiate ootuspäraselt meediaväljaannetest, mis küsivad valitsuselt rahalist toetust ja ka saavad seda. Maailmapäästjaks? Tanel Kiik annetab?”, kirjutab sotsiaalmeedias Varro Vooglaid.

Kas vaktsiini ostis Tanel Kiik või meie kõik, meie riik? Kas annetamine oli ainult Kiige otsus? Praeguse valitsuse puhul küll ei imestaks, sest ministrid selles valitsuses ei tea, mida teevad ametnikud – ilmselt siis ei räägi ka ministrid oma plaanidest ei peaministrile ega üksteisele.

Aga ikkagi – päris kindlasti pole maailmapäästja Tanel Kiik, vaid kogu Eesti rahvas. Eesti Päevaleht aga tegi ühest oma ametis üsnagi läbi kukkunud ministrihakatisest maailmapäästja. Mõnda aega oli päevakorral just Kiigele umbusalduse avaldamine, sest tema haldusalas takerdus koroonaga võitlemine ja vaktsiinide hankimine.

PortoRollo valitsus näibki koosnevat kõrgetest parteiseltsimeestest, kes juhivad rumalat rahvast “helge tuleviku” poole.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused