Maasikatrall on pärit Rõivase peenhäälestamise aegadest, mil kaotati inimväärse palga nõue võõrtöölistele

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Maasikapõld

Ilmselt nii mõnigi kodanik on mõelnud, millest on ajendatud massihüsteeria ja hädakisa orjatööjõu ümber.

10 aastat tagasi said maasikad korjatud, lehmad lüpstud ja majad ehitatud ühegi immigrandi abita. Täna väidab maasikakasvataja, et eestlane on vilets tööinimene.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Huvitav, kas eestlase genoomis on toimunud miskid muutused? Ilmselt siiski mitte, vaid eestlane tahab õhtul olla oma pere juures, vahel haigestub mõni pereliige, kes vajab abi, inimestel on majandamist ka kodus ning see võtab oma aja. Eestlane ei ole halb töövõtja, eestlane tahab, et talle makstakse väärilist palka ja koheldatakse inimväärselt.

Meie ümber toimuv trall on tegelikult ajendet Rõivase valitsuse ühest viimasest “peenhäälestusest”, millega kaotati viimasedki, järk-järgult alandatud nõuded maksta võõrtöölistele inimväärset palka. Ehk teisisõnu palgata alandavalt väikese või pea olematu tasu eest õnnetuid ukrainlasi, kes kodus sedagi ei teeninud.

Maailma kuulsaim rahapesuminister Ligi väitis esmaspäeval Riigikogu ees, et tegemist oli Eesti abikäega paljukannatanud ukraina rahvale – tegelikult aga järeleandmisega põllumajanduslobistidele. Olematut palka makstes õnnestuski ihnurist maasikakasvatajatel oma külvipinda kordistada ja piimakarja pidajal loomi juurde hankida, sest tööjõukulud olid nullilähedased.

Siis tuli pandeemia, slaavi orjad kadusid ning algas uks kiun ja süüdistamine. Senine pidu saab orjapidajatel aga otsa nii ehk naa, vaatamata esmaspäevasele otsusele ukrainlasi riiki lubada. Mõnda inimest näib Pyrrose võit veel rõõmustavat, kuid mitte kauaks.

Urmas Reitelmann, EKRE Riigikogu liige

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused