“Magus maatükk” Järvakandis. Inimesed, kas te olete lolliks läinud?

Arvamus, Repliik,
- Updated
©Scanpix.
Järvakandi

ETV saate „Pealtnägija“ üritab igast asendist maaeluministrit kangutada. Kogu see jaht on muutnud aga juba nii tobedaks, et ületab adekvaatsuse piire.

Saateosa pealkiri „Mart Järvik müüs vallavanemana magusa maatüki iseendaga seotud firmale“ on ise juba halenaljakas. Seda toetav filmilõik lisab absurdust juurde.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kujutage ette – magus suhteliselt väike krunt asub Järvakandis „kiviviske kaugusel“ vallamajast. Filmilt on näha mingid külakeskuse angaarid ja räämas töökojad.

Hea üldse, et keegi seal midagi osta või arendada tahab. Minge vaadake mahajäetud maakohtades ringi ja hakake siis haukuma. See ei ole Tallinn, kus linnavalitsuse vastas „magusaid“ maatükke leiduks.

Siinkohal on paslik tsiteerida ühe ettevõtja Facebooki postitust antud loole: „Kas inimesed üldse teavad, kus Järvakandi asub? Vaadake kaarti. Kõik, kes Järvakandis ükskõik mis hinnaga maad ostavad, et seal midagi teha, peaksid saama ordeni. Magus maatükk Järvakandis? Populatsioon 1300? Mis teil viga on, inimesed? Kas kõik on lolliks läinud?“

UU

2 commentsOn “Magus maatükk” Järvakandis. Inimesed, kas te olete lolliks läinud?

  • Avatar

    Pealtnägija on selgelt kaotanud tasakaalus ajakirjanduse telje. Mis juhtus Kärmasega, kes oli omal ajal suht tasemel uuriv ajakirjanik. Nüüd aga käib kogu mäng selgelt ühte väravasse. Süüdimatult. Mäletan, kuidas Kärmas väntas mõnitavat videoklippi Martin Repinskist ja kitsekasvatusest. Sama võib öelda Toomas Sildami kohta, kes isegi ei varja enam, et tegemist pole tasakaalustatud ajakirjaniku, vaid Ilvese endise alluvaga. Inimesed, ärge vaadake Pealtnägijat, see ei ole uuriv ajakirjandus, vaid propagandasaade. Kõige jubedam on see, et ERR+i puhul valetatakse rahvale tema enda raha eest…

  • Avatar

    Sisuliselt ei ole mitte mingit vahet kas “kangutatav” on just maaeluminister või kes – kangutatakse ükskõik millist EKRE (ja ka EKRE’ga seotud) ministrit lihtsalt põhimõtte pärast ja vahendeid valimata. Jah, ka hr. Karu suhtes on kuulda juba hääli et ta pole teatud asjades (küsijale sobivaid) vastuseid andnud.
    Sm. kärmase sissejuhatus saatesse oli ka nähtus omaette – ta teenivat Eesti rahva huve… Tegelikut on ju selgelt näha kelle huve sm. kärmas teenib ja esindab.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused