Mannetu satiirisaade “Ongi koik” paneb pildi kotti

Arvamus, Repliik,
- Updated
©Scanpix.
47RS121109A610

ERR andis äsja teada, et 2018. aasta sügisel suure hurraaga alustanud poliitiline satiirisaade „Ongi kõik“ lõpetab sel kevadel, nõnda ei pidanud see mannetu sisuga huumorivaene formaat, mis oli peidetud ETV2 kõige vähemvaadatavale ajale, vastu isegi kolme hooaega.

Kuigi ETV2 peatoimetaja Viola Salu ütles, et ETV2 poliitilist nalja ei pelga ning kanal loodab edasi liikuda uute ideedega, lisas samas, et konkreetseid plaane edasiseks pole.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sisuliselt andis ta mõista, et ei saates kandvat rolli täitnud näitleja Märt Koik ega esitatud naljad ei vedanud välja ning ei täitnud vaataja ootusi.

Koik ise tunnistas ajakirjandusele, et Eesti poliitika on nii igav, et ainest andis vaid EKRE esimees Mart Helme.

Saate selgest kallutatusest oli seda ka näha ning ilmselt siia ongi koer maetud – vaatajad hääletasid jalgadega.

3 commentsOn Mannetu satiirisaade “Ongi koik” paneb pildi kotti

 • Avatar

  Oleks see mitte “mannetu” vaid terav satiir, siis oleks see poole aasta järel juba kinni pandud! Probleem mu arvates polnud sugugi mitte autoris, vaid hoopis ehk käsk tuli “veel k6rgemalt”? Samuti ühiskonnas on inimestel kadunud kujundlik m6tlemine, k6ike v6etakse s6na-s6nalt, pidev solvumine iga asja peale. Selles on asi! “Pikkeris” ka polnud ju iga asi kuld ning “ei sobinud” ja oli ka skandaale (kasv6i Lenini perepildi karikatuur), ning saadeti päris palju materjali tagasi, ent ikkagi ilmus see aastakymneid. Euroopa n6ukogude liit on aga see mis ei oma huumorimeelt, eriti kui riivatakse bolshevikjuutide jaoks olulisi propaganda teemasid nagu igasugused peded ja muud nn. vähemused.

  • Avatar

   Ja veel seda — ka oli l6petanud Eesti Raadios juba ammu “Meelejahutaja”. Milleks, v6ib aimata! Kui ajalehtede pealkirju ja uudiste sisu vaadata, siis tundub et kogu ajakirjanduse kartell teeb lolli huumorit ja absurdi aastaringselt, sest see mida räägitakse toimunust, on nii nõme, et ei saa olla lihtsalt tõsi. Ning n6me on see et see toimubki meie endi ymber, … ja ollakse nüristunud sellest. Märk intelligentsuse langemisest on ka see et kui peab iga asja järel ütlema “See oli mõeldud naljana”, sest vastasel juhul võetakse sõna-sõnalt. Veel hullem kui peab lahti seletama või markeeritakse kohustuslike naeru kohtadega (v6i sildiga “Aplaus!”). NIng ei tea miks, et see mida loetakse et on naljakas, ning mis ei ole naljakas, ON EELNEVALT ÄRA OTSUSTATUD “valitud kõrgemate tegelaste” poolt?! Või teemad mis on tabud?

 • Avatar

  See koik on ju hälbega punnsilm ja lauspiider. Keegi võiks talle kuskil natuke mõistust pähe koputada, kõrendlik lupard 🙂

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused