Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Marksistlik soo- ja võrdsusideoloogia teeb naised lõppkokkuvõttes õnnetuks

-
05.07.2024
Marufeministid ässitavad naisi kõige ja kõigi vastu võitlema, muutes nad nii revolutsioonisõdalasteks.
© Scanpix

Kui uusmarksism võtab kedagi kaitsta, siis on üheks tagajärjeks see, et kaitstav satub veelgi hullemasse olukorda – nii on ka radikaalse naisõiguslusega.

Alles teatati, et börsifirmade juhatustes kehtestatakse triibulised nimekirjad ehk sooline tasakaal. Nagu märgib ka Uute Uudiste uudislugu, on sellel üks oluline ja väga negatiivne tulem: sisuliselt on tegu katsega inimesi alandada, olgu ta siis mees- või naissoost, sest teatud positsiooni saanud inimesest võib jääda mulje, et ta ei saanud seda ametit oma oskuste ja pädevuse pärast, vaid just sookvoodi täitjana.

Kui praegu tunnevad naised ennast alandatuna seepärast, et neid ei taheta soo pärast juhtivkohtadele panna, siis edaspidi saab neil olema halb, sest neid ei edutata mitte tarkuse, kogemuste ja oskuste pärast, vaid seetõttu, et nad on naised ja kõrge käsk ütleb, et neid tuleb igal juhul edutada, olgu nad kui rumalad tahes. Kõrge palk võib küll meeltmööda olla, aga kui ebakompetentsed inimesed firma alla viivad, siis võib seegi ohtu sattuda.

Kogu marksistlik võrdõiguslus on hävitav ennekõike kaitstavate suhtes. Radikaalfeministid, LGBT ehk homoagenda, sooideoloogia – need on kõik üks punt. Ja kui nende tegevust jälgida, siis näeb ära, kuidas naised kannatama hakkavad.

Praegu on saanud “trendiks”, et noored naised muudavad sugu, lasevad endal rinnad ära opereerida, muudavad ennast sootuks ka kirurgilise vahelesegamiseta jne – tähendab, et nad häbenevad oma keha sedavõrd, et lasevad seda isegi pöördumatult lõikuda. Ja kes on nad sellisteks muutnud – ikka eelnimetatud marksistlikud ideoloogid. Seega on just ideoloogia pannud naised ennast halvasti tundma ja “noa alla” minema – ja nii talitavad vaid vasakliberaalsetest õpetustest indu saanud naised, konservatiivide toetajad ei tee nii kunagi.

Radikaalne naisõiguslus paneb naisi oma keha häbenema ja lisaks mehi vihkama – nii jõuavad nad paduüksindusse, kus neid aitavad küll ideoloogilised võrdsusseadused ja karjäärisoodustused, kuid hing vilistab õõnsalt – Eestiski kultiveeritava lastevastasuse tõttu ei saa neil olema ei vendi-õdesid ega abikaasat ega tulevikus ka lapsi, üksindus vanaduspõlves on kindlustatud, kui just pole omaealisi lesbisõbrannasid.

Radikaalfeminism koos oma LGBT-partneritega viib naised sinna, kuhu nad tegelikult minna ei taha: aborte tegema, naise kehaosi ära opereerima, ennast eemaletõukavaks ja ebardlikuks muutma, ennast loomulikest kaaslastest eraldama ja lõppkokkuvõttes õnnetud olema.

Uued Uudised