Mart Kallas: korruptsioon on Keskerakonna stiil

Rubriik Repliik On
- Updated
Tallinna linnavalitsus on justkui Keskerakonna osakond.

Praeguse PortoRollo koalitsiooni kohta võib öelda: kui Reformierakond korrumpeerus 17 aastaga riigi eesotsas olles, siis ka Keskerakond oma toiduahelatega on Tallinnas liiga kauaks võimule jäänud ja pealinna korruptsioonipesaks muutnud.

„See lihtsalt uputab igalt poolt. Seda tuleb uksest ja aknast. Homme tuleb jälle uus, mis summutab vana,“ ütles Tallinna volikogu EKRE fraktsiooni esimees Mart Kallas, kommenteerides Õhtulehe paljastust, kuidas Põhja-Tallinna linnaosavalitsuses tehti linnavara kasutades erakondlikku kihutustööd. „See on ju puhas Keskerakonna stiil, siin ei ole mitte midagi imelikku!“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Korruptsioonihõnguline Reformierakond Kaja Kallasega eesotsas võttis Keskerakonna tagasi võimu juurde, andmata neile võimalust opositsioonis puhastuda. Tallinnas aga pole Keskerakonna ainuvõimu jätkudes lootustki, et miski paremaks läheb – erakond on linnavalitsusega kokku sulanud, muuhulgas ollakse justkui ühise rahakotiga.

Keskerakond on võimul venekeelsete häältega ja hetkel pole jõudu, kes Tallinnas need hääled ära võtaks. Seda enam, et korruptsioonikoalitsioon veab slaavlastest välistööjõudu aina juurde ja see kontingent on esimene, kes valimisurnide juurde pääseb, seda kohalikul tasandil. Hiljutine uuring näitas, et venekeelse emakeelega on juba 382 000 Eestimaal elavat inimest.

Korruptsiooniga ei saagi võidelda, kui võimul on korruptsiooniga silma paistnud erakonnad – nad lihtsalt ehitavad riigi endale meelepäraseks. Hea näide on Riigikogu, kus PortoRollo koalitsioon lihtsalt kujundas komisjonide koosseisu ümber endale sobivaks.

Ilmselt on suur osa Keskerakonna mustast pesust esialgu kuskil varjul ja paljastub ainult osa sellest.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused