Martin Helme kritiseerib seoses spiooniskandaaliga teravalt jõustruktuure: kes vastutab?

Rubriik Repliik On
- Updated
©UU
Martin Helme

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) aseesimees Martin Helme kritiseeris oma Facebooki seinal teravalt Eesti jõustruktuuride ning julgeolukuorganite saamatust, kahepalgelisust ja küünilisust.

Eestil on kolm luure- või julgeolekuasutust, aga ikkagi õnnestub “integratsiooni eduloo” plakatipoisil saada riigikaitse planeerimise osaliseks ja kogu seda teavet omadele viia. Anda ülevaadet ka siin olevate liitlasvägede kohta. Hetkel on infot muidugi vähe, aga millegipärast kahtlustan, et ka seekord tuli signaal reetmisest neiltsamadelt liitlastelt. Meie oma luure on ju nii ametis sisepoliitika tegemisega ehk immigratsioonivastaste ja homoagenda kriitikute maalimisega Kremli mõjuagentideks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sõbrakesed süvariigis, teil sõidetakse peauksest veoautoga sisse venelaste poolt ja seda te ei näe, aga seda teate une pealt, et kooseluseaduse kriitik võrdub Putini käsilane.
Mis kasu teist on? Seda, mis on teie kahju normaalselt toimivale demokraatlikule õigusriigile me teame.

Ja jälle jõuame vastutuse küsimuse juurde. Kas need inimesed, kes reeturit edutasid saavad nüüd ametialandust? Kas Terras astub tagasi? Või Sinisalu? Kui kahju on tehtud, siis need, kelle ülesanne oli seda ära hoida ja kes lasid sellel juhtuda, sest nad olid kas saamatud või pimestatud poliitkorrektsusest (ehk nagu Sinisalu AK-s ütles: ei maksa otsida rahvuspõhist ideoloogiat!) peaks ju kuidagi näitama, et tunnevad oma läbikukkumist ja võtavad vastutuse ning panevad ameti maha. Inimesed, kes on põhjustanud probleemi ei saa ju olla need, kes lahendavad probleemi, või kuidas?

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused