Martin Helme: “Mõned ikka oskavad võitu maha mängida”

Repliik,
- Updated
©UU
Martin Helme

Kaja Kallas ja Reformierakonna juhatus on üksmeeles, et Keskerakonnaga tuleks hakata valitsust tegema. Kaja teatas eile, et talle ei oleks probleem Yana Toom välisministrina, kuna Yana on tore inimene. Tore! Toompea on muide täis toredaid inimesi!

Kummaline, et Reform välistas meid, kuna meie olevat NATO vastased – mis on nende enda poolt levitatav laim – ja meie väärtused on liiga sarnased Putini omadele – mis on ka nende enda poolt levitatav laim.

Küll aga ei ole neil mingit probleem Mihhail Korbi NATO-vastasusega, tulevase välisminister Toomi Süüria-visiitidel tehtava Kremli vahendustegevusega ja muidugi mõista Kohtla-Järve kooli muutmisega venekeelseks pärast seda, kui reformikad on lubanud vähemalt pool aastat järjest kiiret ja jõulist üleminekut täielikult eestikeelsele haridusele.
Aa, aga poliitikas tuleb olla paindlik. Ja millal siis veel, kui mitte kohe pärast valimisi!
Väidetavalt saab selline valitsus olema stabiilne. No saame näha. Ma pigem arvan, et lõppkokkuvõttes ei saa nad kokkuleppele ja kelle poole Kaja siis pöördub?

Meile on näidatud punast tuld, nüüd ka sotsidele ja Isamaale. Põhimõtteliselt võib Ratas nõuda Kajalt ükskõik mida ja ta ei saa keelduda. Mõned ikka oskavad võitu maha mängida…

Martin Helme

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused