Meedia külvab ühiskonnas väsimatult hüsteeriat. EKRE-vastased toovad jälle lapsed mängu

Geide ja transsooliste meeleavaldus.

Ajakirjandus pole ainus, mis praegu ühiskonnas hüsteeriat külvab, mõne konservatiive vihkava poliitiku ja väiksema huvigrupi kõrval on aktiviseerunud ka geiaktivistid.

Üks neist, praegu Hollandis elav Anette Mäletjärv pole paljuks pidanud minna ka isiklikuks ja toonud mängu Jüri Ratase lapse.

Ta suunas peaministrile Facebookis oma vikerkaarevärvides lippu lehvitava pildiga postituse, kus ütleb, et „siin on inimene, kes kõndis käsi-käes su pojaga 1. septembril aktusele. Inimene, kes oli 2 aastat tõsiselt depressioonis ja hirmul enne, kui julges Eestis kapist välja tulla. Inimene, keda on Eestis füüsiliselt rünnatud geilipu lehvitamise eest. Inimene, kes sai paanikahoo, kui kuulis, et sa kaalud EKRE-ga koalitsiooni moodustamist.“ Muidugi sisaldas postitus ka selliseid väljendeid nagu “neontasid”, “homofoobid” jne.

Kuigi kuuldavasti pidi LGBTI rahvas olema sõbralik ja leebe, kõlab nimetatud persooni mitte eriti pikas postituses vähemalt kolm korda fraas, et ta on vihane, lisaks ka pettunud jms.

Kogu selle hüsteeria juures pole imestada, kui ühiskonda lõhestavad tekstid jõuavad arvutikuvarilt ja ajalehepaberilt kaugemale. Ja see kujutab juba otsesemat ohtu demokraatlikult valitud poliitikale. Kogu selle paanika vastutajateks on aga seesama meedia, kes üldsust EKRE vastu väsimatult meelestab. Näiteks tuli tänases „Ringvaates“ mitu lõiku järjest EKRE-vastast propagandat.

Kommentaarid