Meedia tabas seekord kümnesse – Reformierakonna toetus liigub jätkuvalt “tõusvas joobes”

Repliik,
©Uued Uudised
Reformierakond hävitab traditsioonilist Eesti ühiskonda ja asendab selle globalismiga. Pilt on illustratiivne.

Tegijatel juhtub mõndagi ja seda ka ajakirjanduses, aga mõnikord läheb ka eksitus täkkesse, nagu BNS-i oma Reformierakonna reitingu kohta.

Reformierakonna toetus liigub jätkuvalt tõusvas joobes

TALLINN, 25. mai, BNS – Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS-i küsitlus näitab, et Reformierakonna toetus jätkuvalkt tõuseb, samal ajal Eesti 200 oma langeb.

Teisipäeva õhtul kirjutas Markus Järvi sotsiaalmeedias vastuseks Kaja Kallase väitele, et “uuel talvel kõigile energiatoetuse maksmiseks pole riigil raha” järgmist: “Homme hommikul on oodata juba uut Ühiskonnauuringute Instituudi reitingut. Armas laulurahvas, ärge nüüd ometi alt vedage. Reformierakonna reiting peab selliste kuldsete avalduste peale endisestki tõusma. 35% oleks hea. 40% oleks veel parem. Mis orjarahvas see selline on, kes oma nöörijat ja kurnajat ei armasta? Peab armastama. Ja hääletama.”

Nii juhtuski: viimaste tulemuste põhjal toetab Reformierakonda 33,9 protsenti, Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda 20,2 protsenti ja Keskerakonda 17 protsenti valimisõiguslikest kodanikest.

Eesti inimestele tunduvad hinnatõusud meeldivat, teisiti seda fenomeni ei selgita.

UU

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused