Meediakriitika: tervisekriisi ei põhjusta mitte vaktsineerimata inimesed, vaid Tanel Kiige haldusala käpardid

Repliik,
©UU
Minister Tanel Kiik käis Riigikogus kooseluseaduse Trooja Hobusega.

Sotsiaalmeediakeskkonnas Meediakriitika arutletakse valitsuse koroonasammude takerdumise üle.

Töö ja terviseminister Tanel Kiik väidab, et Eesti olevat tervisekriisis seetõttu, et 30% inimestest ei ole vaktsineeritud.

Talle vastab Varro Vooglaid: “Väide on otseselt vale. Kui oleme kriisis, siis pigem seetõttu, et inimesed, kes vastutavad tervishoiusüsteemi valmisoleku eest saada viirustehooajal ootuspärase koormusega hakkama – Tanel Kiigega eesotsas –, on oma ülesannetes totaalselt läbikukkunud. Ongi kõik öeldud ehk meil on reaalselt ainult üks probleem, milleks on meditsiinisüsteemi suutmatus saada hakkama ülesannetega, mida see süsteem on kohustatud ühiskonnas täitma ja mille täitmise eest makstakse selle süsteemi juhtidele maksumaksjate taskust kõva raha.”

“Ei oska midagi omalt poolt lisada, kõik oluline on öeldud,” märgib Meedikakriitika eestvedaja Andri Zee.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused