Mis hakkab juhtuma Soome peaministri Sanna Marini visiidi ajal Eestisse?

Repliik,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Rootsi peaminister Stefan Löfven ja tema Soome kolleeg Sanna Marin kolmapäeval Harpsundis.

Soome peaminister Sanna Marin külastab reedel Eestit ning kohtub siin peaminister Jüri Ratasega ja president Kersti Kaljulaidiga. Enne Eestisse saabumist on Marin 8. jaanuaril visiidil Rootsi, kus kohtub peaminister Stefan Löfveniga.

Marin arutab Ratasega riikide kahepoolseid suhteid, Euroopa turvaolukorda, aktuaalseid rahvusvahelisi küsimusi ning Läänemere piirkonna keskkonnakaitset. Ilmselt tuleb tavaline töine kohtumine kahe peaministri vahel.

Mis aga hakkab juhtuma president Kaljulaidi ja Sanna Marini kohtumisel? Kas Kaljulaid kordab üle oma vabandused ja sarjab pisut “solvajaid”? Avaldab tunnustust peaministriks jõudnud poemüüjale? Selliseid vasakliberaalseid krutskeid võib “tüdrukute kohtumiselt” kindlasti oodata.

Mõningatel andmetel kavatsevad ka siinsed sotsid Sanna Marini vähemalt tervitama minna ja eks sealgi sajab sületäite kaupa vabandusi kohalike “paremäärmuslaste” eest.

Loodetavasti saab Soome peaministri visiit siiski töine olema ja siinsed vasakpoolsed ei hakka sellest palagani tegema. Ja kui teevadki, siis on see tõesti vaid marksistlik probleem.

Kommentaarid

One commentOn Mis hakkab juhtuma Soome peaministri Sanna Marini visiidi ajal Eestisse?

  • Avatar

    Kaks suurt “seltsimees” idiooti globalistide käske täitmas kellel viimnegi mõistuseraas peast läinud.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused