Mis toimub koalitsioonis? Keegi otsustab, teised ei tea midagi…

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Kaja Kallase valitsus hävitab Eestit. Pilt on illustratiivne.

Lugu kaitseväe orkestri kaotamise ümber läheb üha jaburamaks: otsus on, vastutajat pole. Kaja Kallase valitsus on oma otsustamatusega umbe jooksnud.

Nii ütlevad tänased uudised järgmist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ants Laaneots: “Katsume kaitseväe orkestri reservi saatmisega esialgu venitada.”

Urmas Paet: “Ootame selget teadet, et kaitseväe orkestrit ei saadeta laiali.”

Kultuuriminister Anneli Ott (KE): “Mina seda otsust õigeks ei pea ning minu arvates peame leidma teised lahendused. Kaitseväe orkestril on sümbolväärtus ja on seotud Eesti rahva jaoks oluliste traditsioonidega, mille kergekäeliselt lõpetamine ei ole Eesti huvides.”

Kommenteerib Helle-Moonika Helme: “Reformierakonna üks käsi jälle ei tea, mida teine teeb! Paet helistagu Kajale ja öelgu seda talle otse, mitte ärgu pidagu erakonnasisest dialoogi ajakirjanduse vahendusel!”

Ilmselt on tankis jälle ametnikud: „Kuna avalik sektor peab uue riigieelarve strateegia põhjal kulusid kokku hoidma ja selline nõue esitati ka kaitseväele, siis oleme ka meie nende raskete otsuste ja ümberkorralduste ees,“ selgitas oma otsust kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Herem.

“Kui riik ei suuda pidada isegi oma Kaitseväe orkestrit, mis on olnud välissuhtluses ja diplomaatias üks meie visiitkaarte, siis milleks üldse meile oma riik? Hea on see, et Reformierakond ja kaitseminister ei ole veel riik. Riik on terve ühiskond ja rahvas, kes loodetavasti praegust oravate krokodilli oma “kärbetega” karistab järgmistel valimistel. Praegu on neil veel võimalus oma patte kahetseda ja jätta kärpehullusest vähemalt Kaitsevägi välja,” ütleb Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused