Mõistatagem: kui ruttu saaks Siim Kiislerist amhara, polüneeslane või inuit?

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Libaparempoolne Siim Kiisler, kes reedab ka omi.

Isamaa “parempoolsete” tõelise palge määrab ära oma rahva vihkamine, mis seisneb eestluse ähmastamises ja sellele järgnevas kaotamises.

Isamaa liikmeühenduse Parempoolsed üldkogul pidas kõne teemal «Kes on eestlane?» erakond Isamaa liige Siim Valmar Kiisler, kes märkis, et Eesti peab olema valmis võtma eestlaste hulka neid mujalt tulnud inimesi, kes soovivad eestlaseks saada, kirjutab meedia.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kiisleri-sugustele pole mõtet asju selgitama hakata, seepärast küsiks asjade kohta üle äraspidiselt.

Kui Kiisler peaks mingil vajadusel kolima Nigeeriasse, siis kui ruttu saaks temast hausa, joruba või ibo (sealsed suurimad rahvad)? Nahavärviga on asi nadi, aga kui ruttu tuleks talle aafriklase mõttelaad? Arvata võib, et tubli “parempoolne” saaks sellega ruttu hakkama.

Kui ruttu aga saaks Kiislerist juut Iisraelis või armeenlane Armeenias, millal läheksid talle hinge Nutumüür oma ajalooga ja armeenlaste vastu sooritatud genotsiid, sedavõrd, et hinges matab kurbusest?

Kui ruttu saaks Kiislerist venelane, kelle kohta öeldakse, et “mõistusega venelastest aru saada ei ole võimalik” ja kelle kohta räägitakse “avarast vene hingest”?

Kuidas küll sellised renegaadid arvavad, et anna neegrile, araablasele või ukrainlasele eestlase staatus ja ta mõistab kohe kogu rahva hinge? Seda enam, et neil inimestel on ju ka oma esivanemate taust.

Või küsiks Kiislerilt: mida tähendasid Abdul Turayle, Kevin Zibilamenele ja Edmond Otang Ebotile märtsiküüditamine, Julius Kuperjanov ja Paju lahing või eepose sõnad “Küll siis Kalev jõuab koju…”

Tegu on vasakliberaali katsega ähmastada eestlase staatust, muuta see mõiste arusaamatuks, legaliseerida sel moel sisseränne ja võtta eestlastelt nende rahvuslik kodumaa. Omaenda hing on juba nii viledaks kulunud, et orjameelsus tungib rahvusmeelsusest kõvasti üle…

Seni aga – soovid eestlaseks saada? Küsi õnnistust Siim Valmar Kiislerilt või ka president Kaljulaidilt. Eestlust müüakse kilohinnaga, 33 hõbeseeklit!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused