Multikulti ihalejad on ennast vabatahtlikult orjaks müünud – vaba rahvas teab oma juuri ja austab neid

Repliik,
- Updated
©Scanpix
Loos kirjeldatud inimesel pole moraalset õigust laulupeol osaleda. Pilt on illustratiivne.

Hiljuti kirjutas ERR sellest, et ajakirjanik Astrid Kannel oli üks neist, kes ennustas ette Donald Trumpi võitu Ameerika Ühendriikide presidendivalimistel. Küsimusele, kust tuli tal teadmine Trumpi võitu, vastas Kannel, et maailm kaldub üha enam äärmusliberaalsusesse ja äärmusvasakpoolsusesse.

Edasi jutustas ajakirjanik loo eestlasest, keda vist enam eestlaseks pidada ei saa.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Äärmusvasakpoolsus on näiteks postitus Facebookis, kus muidu täiesti normaalne inimene – ja ma täiesti aktsepteerin tema vaateid, sest inimesi on igasuguseid – kirjutab, et ma ei tahagi, et Eestis räägib keegi eesti keelt… noh, eestlasega käib jutt… Ma ei tahagi, et minu maja all peaks restorani eestlased, ma tahangi, et ta oleks liibanonlane ja rahvusriikide aeg on läbi. Kui sellised mõtted muutuvad liiga agressiivseks…,” nentis Kannel.

Kui eestlane ei taha, et Eestis räägitaks eesti keeles ega taha enda ümber näha eestlasi, vaid sisserännanuid… siis see ei ole ju enam eestlane! Ta on iseennast orjaks kuulutanud. Laulgi ütleb: “Oma rahvust maha salata, sama ränk on nagu orjaks müüa end!”

Mõne aja eest kirjutas üks noor virgiiniawoolfide FB-lehel, et nemad ootavat üle 50-aastaste surma ja kiiresti, kasvõi auto all (oma töökaaslase kohta), sest siis saavat nemad maailma enda tahtmist mööda ümber muuta. See inimene on juba noorena ehtne fašist.

Üks noor inimene aga kirjutas 2016. aastal Euroopat vapustanud pommiplahvatuste kohta, et see olevatki tõeliselt põnev elu, Eestis olevatki igav ja seetõttu olevat ka siia vaja rohkem võõraid.

Vasakpoolsetele võib soovitada kolimist nendesse riikidesse või linnadesse, mis on muutunud rahvuste sulatusahjudeks. Kui nad seal end hästi tunnevad, siis see ongi nende koht. Jätku Eesti ja eestlased rahule.

One commentOn Multikulti ihalejad on ennast vabatahtlikult orjaks müünud – vaba rahvas teab oma juuri ja austab neid

  • Avatar

    Guro Skoop kirjutab, et Andreas Kaju ajas suust möga välja Trumpi valimiste ajal. Minu meelest pole see mees kunagi normaalset juttu ajanud ja kas ta ikka teab tänasel päeval , kes Ameerika president on?

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused