Mundris Eesti kaitseväelasi ootavad ees alandust täis ajad

Repliik,
- Updated
©Scanpix
Eesti sõduritel tuleb ennast kokku võtta, et ülemuste kiuste ennast meestena näidata. Pilt on illustratiivne.

Väidetavalt ühe pataljoniülema algatus hoiduda mundri kandmisest venelaste mitteärritamiseks toob ilmselt kaasa selle, et idanaabrite mõnitamise vältimiseks ei näita ajateenijad ennast võimaluste piirides enam üldse vormiriietuses.

Sotsiaalmeedias kirjutatakse sellest, kuidas venekeelses keskkonnas on alanud massiline Eesti kaitseväelaste üle irvitamine, põhjuseks ikka seesama hirm “surematu polgu” ees.

Putini-meelsed eestivenelased said kondi hambusse: Kaitsevägi tunneb nende ees kartust, eriti aga nende “deduškate” ees, kes läksid Berliinini välja. “Värisege, fašistid!” tuuakse vähimagi kõhkluseta tänasesse päeva üle.

Võib eeldada, et Eesti kaitseväelased ja kaitseliitlased jäävad nüüd joobes venelastele hambusse ühistranspordis, venekeelses keskkonnas ja mujalgi, kus neid hakatakse provotseerima just sellega, et näha, kas neis ka meest on.

Kaitsevägi tulistas “aljošade” ees värisedes endale kindlalt jalga ja seda muuta on nüüd raske. Eesti rahvas aga jääb nüüd vähema turvatundeta.

Ilmselt saavad nüüd ka liitlaste sõdurid Eestis rohkem ülbet ebasõbralikkust tunda. NATO on ju siinsetel venelastel eriti hambus, mida tõestas kunagi ka keskerakondlane Mihhail Korb.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused