Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

N-Eesti: eliidi parketikõlbulikkus tähendab narkouimas rappa juhitud riiki

-
25.06.2024
Tõmbab triipu
© Scanpix

Eesti Ekspress kirjutas, kuidas Euroopa Parlamendi valimisööl avastati peaaegu kõikide erakondade peopaikades kokaiinitarvitamise jälgi. Sealhulgas oli kõige selgem testitulemus Reformierakonna kontoris ning restoranides, kus pidutsesid Isamaa ja Parempoolsed.  Keskerakonna ja sotside pidudelt võetud proovide tulemused jäid esialgu ebaselgeks. Ainsana ei tuvastatud narkootikumide tarvitamist EKRE peokohas. Eesti 200 ja Rohelised tulemuste ühisjälgimist ei korraldanud.

Kas selline ongi meie eliitpoliitikute parketikõlbulikkus? Pole siis imestada, et Eesti riik on rappa aetud, kui seda juhitakse narkouimas.

Riigikogu Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni liikme Helle-Moonika Helme kommentaar: “EKRE oli ainuke erakond, kelle peol ei tarvitatud kokaiini, kõik teised, eriti Reformierakond jäid kokaiinitarvitamisega vahele … Ja siis tõuseb just EKREs mingi seltskond püsti ja nõuab kõvahäälselt, et me peame olema teistsugused, et oleksime kõlblikud ja meid võetaks ka sinna kokaiiniparketile.

Mina ei ole sellega nõus! Mina olen uhke EKRE üle, ma ei igatse olla ühes seltskonnas nendega, kes kokaiinist kilavate silmadega võidujoovastuses huilgavad.”

 

Loe lisaks: 

Narkoerakonnad: Isamaa, Reformierakonna ja Parempoolsete valimispidudel tõmmati ohtralt triipu