Noorsotsid kutsuvad revolutsioonile: “Sinus on punast”

Repliik,
©Uued Uudised
Sotsid olid, on ja jäävad padupunasteks.

“Punane” on eestlastele alati tähendanud bolševikku, kes sõdis Vabadussõjas Eesti Vabariigi vastu ja kommunisti, kes kukutas 1940. aastal eestlaste oma riigi – nüüd on noorsotsid sellele enda õigusjärgluse kinnistanud.

Ilmselt on eeskuju võetud Reformierakonnast, kelle vapiloom Kaja Kallas küsis: “Kas sinus on oravat?” Kui reformarite puhul tundus see üsna normaalsena, siis sotside puhul kõlab see kohe: “Kas teeme sotsialistlikku revolutsiooni ka?”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Siiski, ka sotside puhul on kõik normaalne, sest kogu nende ideoloogia kumiseb Indrek Saare homolembesest neomarksismist ja Lauristini juunikommunismist. Seega jätkame, seltsimehed punased!

Kuigi pealetükkiv väide “Sinus on punast” ei leia eestlaste seas vist erilist vastukaja – kes tahaks tunnistada, et temas on pisutki punast juunikommunisti?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused