Olematu moraalse palgega sotsialist Indrek Tarand koolmeistriks – kas Nõva lastest vorbitakse kuklaaugustajaid?

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Indrek Tarand jätkab valetamist endise hooga, laimates oma oponente, sealhulgas “kodanlikku natsionalisti” Mart Helmet. Pilt on illustratiivne.

Jällegi pannakse üks kits kärneriks – europarlamendist tulnud intrigant, kes on sotsiaalmeedias vägivallale üles kutsunud, maandub külakoolis.

Endine europarlamendi liige Indrek Tarand hakkab 1. septembrist õpetama Nõva koolis ajalugu, ühiskonnaõpetust ja inglise keelt, kirjutab Lääne Elu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Pole mingit alust kahelda Tarandi õpetajaoskustes, küll aga tema moraalses taustas – lasta selline inimene lapsi õpetama on suur risk.

Kuigi Tarand kuulutati EKRE meeleavalduse segamises süütuks, näitab kogu tema varasem elulugu, kus ta on loata sõna võtma trüginud, et Toompeal juhtunu pole erand.

Kuigi prokuratuur ei võtnud menetleda SAPTK raha omastamist ja kuuldavasti olevat Tarand selle kusagile annetanud, näitab juhtum Tarandi autust – ta võttis endale õiguse võõra rahaga omatahtsi mängida.

Kuigi Tarandi purjusolekut meeleavalduse provotseerimisel ei õnnestunud tuvastada, kirjutab tema napsulembusest isegi Kaja Kallase raamat MEP-idest, pealegi on teda tabatud joobega roolist.

Tarand on tuntud intrigant ja ebaviisakas inimene, mida näitab tema vallandamine kantsleri kohalt pärast välisminister Kristiina Ojulandi avalikku solvamist.

Tarand jätkab valetamist praegugi, olles äsja algatanud süüdistuse siseminister Mart Helme vastu, mis aga ei leia kuidagi tõestust.

Tarand on kutsunud üles kuklaaugustama neid, kes talle ei meeldi – kas sellist inimest saab lubada lapsi õpetama?

Sõnaka inimesena ei jää Tarand kindlasti paljudes oma juttudes tagasihoidlikuks ka Nõva kooli seinte vahel, seega on oodata, et lasteni jõuab tema äraspidine pilt maailmasündmustest.

Seda enam, et mees hakkab õpetama ühiskonnaõpetust – pole mingitki kahtlust, et Tarand annab lastele vildaka pildi nii EKRE-st kui ka valitsusest tervikuna, ajaloos aga sotsialistlik-globaalse arusaama.

Nõva kooli klassidesse jõuab seega üks veiderdaja, intrigant, vasakideoloog ja moraalitu tegelane, mis on täiesti lubamatu – selliseid inimesi pedagoogiks ei panda, nad vajavad ise veel kasvatamist.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused