Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

“Õnnetu” LGBT-kogukonna miiting – agressiivsus ruudus ja kuubis

19.10.2020
LGBT on segu sõjakast feminismist ja agressiivsest homoagendast.
© Scanpix

Pühapäevane LGBT miiting Vabaduse väljakul näitas, et tegu polnud vähimalgi määral “õnnetute ja tagakiusatute” appikarjega – kogu üritus kulges äärmise agressiivsuse sildi all, kus tooni andsid lesbifuuriad.

Kõigepealt on asjaosalistel sõnum paika panemata. Õhtulehe videos karjub üks lesbi kohe alguses otse ja korduvalt: “Abielu vastu!” Ehk siis ei tulnud need inimesed mitte abielureferendumi, vaid abielu vastu protesteerima. Olid ka otseselt traditsioonilist perekonda mahakriipsutavad vihkamisloosungid.

Vägivald ei ole neile noortele mingi probleem, mida võis näha siis, kui üks LGBT-lane läks mustas poiste juurde vikerkaarelippu lehvitama, üks plakatiga poiss püüdis seda eemaldada ja vastuseks virutas tüdruk (!) poisile. Ka Õhtulehe videos on näha, kuidas ühe homo või noorsotsi (mis vahet seal ongi) poolt väljakult eemale tõugatavale protesteerijale tõmbab üks tüdruk vikerkaarekaltsu pähe.

Muide, mustas protesteerijad tunduvad jutu järgi vene rahvusest poisid olevat. On teada, et siinne vene kogukond on homoagenda jõulise pealetungi osas märgatavalt vihasem kui eestlased iialgi oleks. Neile on ütlus “ты, педераст!” väga suur solvang. Ehk tasuks Jüri Ratasel ja Keskerakonnal oma valijaskonna meelsust rohkem jälgida?

Vabaduse väljakul võis märgata, et geikogukonna moodustavad valdavalt neiud ja noored naised. Mis muudab nad lesbideks? Feminism, mis paneb neid mehi vihkama ja omasooliste suhet otsima? Kas mitte sealt ei tule ka soomuutmisoperatsioonide suur levik, sest ka lesbisuhtest ei leita oodatut ja otsustatakse ise meheks hakata, sest see elu tundub vabam olevat?

Lesbimaffia miiting Vabadusristi all oli nagu suur solvang Eesti riigile, sest traditsioonilise perekonna hävitamise nimel pole toimunud ei Vabadussõda ega Laulev revolutsioon. Tegu polnud mitte võitlusega kellegi õiguste eest, vaid homorevolutsiooni rünnakuga Smolnõi vastu.