Ossinovski ütles viimaks tõe välja: sotsid, Keskerakond ja Reformierakond ajavad sama poliitikat

Repliik,
- Updated
©UU
Jevgeni Ossinovski kohal EKRE oma vihmavarju ei hoia.

Sotside esimees Jevgeni Ossinovski kinnitas täna ametlikult, et sotside, Keskerakonna ja Reformierakonna poliitikatel pole mingit sisulist vahet.

EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme juhib oma sotsiaalmeediakontol tähelepanu Ossinovski täna SDE volikogus öeldud sõnadele, et: “Suures pildis pole suurt vahet, kas peaminister on Ratas, Ossinovski või Kallas – küll aga väga oluline vahe, kas välisminister on Mikser või Helme, kas kultuuriminister on Saar või Madison.”

„No täpselt nii,” kommenteerib Ossinovski ülestunnistust Martin Helme. “Ossinovski kinnitas üle selle, mida ammu oleme rääkinud. Eestit valitseb vanadest erakondadest koosnev kartell. Pole vahet, kas valid sotsid, Reformierakonna või Keskerakonna, nad ajavad sama asja. EKRE on ainus selge ja karge alternatiiv sellele kartellile. Nemad on koloniaaladministraatorid, meie oleme iseseisva riigi valitsejad.”

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused