Vihkamine takistab ajakirjanik Andrus Karnaul kainelt mõtlemast

Repliik,
- Updated
©Scanpix
Andrus Karnau kogu ajakirjanduslik tegevus lähtub EKRE sõimamisest.

Reformierakondlikult laetud Lääne Elu peatoimetaja Andrus Karnau ei suuda enam poliitikamaastikul toimuvat reaalselt hinnata, sest EKRE-vastasus varjutab reaalse mõtlemise.

Pühapäeval R2 saates “Olukorrast riigis” rääkides Karnau justkui nõudis, nagu peaks Mart Helme mingite “sigaduste” tõttu lahkuma valitsusest ja minema Riigikogusse. Tegelikult polnud EKRE liidri sõnades Soome peaministri kohta midagi valet: et skandaalil Sanna Marini ümber on reaalne alus, näitavad kasvõi Soome valitsuse varjatud vangerdused al-Holi laagri ISIS-e laste ümber, aga ka Marini kabineti ülemäära suureks paisutatud personal ja kulud riigiaparaadile – selle naise käe all on Soome lühikese ajaga ummikusse jooksnud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Iga uus inimene, kelle nad (EKRE – toim.) on toonud, on vähemalt selles suhtes olnud parem kui eelmine, et meil ei teki kahtlust, et kas see inimene ikka on oma vaimsete võimete poolest võimeline täitma ministri ülesandeid. Selles suhtes on olnud edasiminek ja nad on ka muul viisil suutnud käituda märksa parketikõlbulikumalt,” tõdes Karnau.

Kahtlemata pole liberaal Karnau mees, kes määraks, kes on Eesti poliitikas parketikõlblik, ja EKRE ei pea ka selliste kallutatud tegelaste arvamust kuulda võtma. Mis aga puutub kellegi vaimsetesse võimetesse, siis neid kaheldavate võimetega inimesi on rohkem ajakirjanduses kui poliitikas. EKRE suunal valimatult lahmiv Karnau on üks neist.

Kommentaarid

3 commentsOn Vihkamine takistab ajakirjanik Andrus Karnaul kainelt mõtlemast

 • Avatar
  EV kodanik.

  Selgrootute metamorfoos. Ca 30 aastat tagasi siirdusid siiani Nõukogude okupatsioonivõimu tegusid kiitnud Raadio ja TV poliitkommentaatorid uue peremehe -taasiseseisvunud EV palgale ja sõimuobjektiks sai üleöö endine palgamaksja paha NSVL. Nüüd, IV Reichi ülesehitamise ajal vahetati veelkord sujuvalt suunda ning peremeest ning üksmeelselt mustatakse palga õigustamiseks seekord omaenda kaasmaalasi – EV demokraatia ja Põhiseaguse kaitsjaid.

 • Avatar

  Ärge olge nii lollid ja lampjalad nagu teie juhid.

 • Avatar

  Aru ma ei saa – niipea kui Lobjakas sest saatest lahkus, võttis Karnau tema rolli ja ideoloogia üle, kuigi ehk intellektuaalselt veidi magedama sõnastusega. Karnau oli enne seda mingil määral Lobjakat tasakaalustav, aga nüüd? Kas ta on seatud sundolukorda(töökoht või ideoloogia) või on peavoolumeedia ajupesu hakanud lõpuks reaalselt kellegi peal töötama – nende endi ajakirjanike peal – äkki nad on selles libases ajakirjandusmudas nii sügavalt sees, et ei saa aru, mis on reaalsus ja mis mitte.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused