PLM: penguins lives matter

Repliik,
©UU
Pingviinide ja eskimode elud loevad.

“Mis oleks, kui organiseeriks liikumise „Pingviinid vajavad kaitset“?

Kellel saaks midagi selle vastu olla? Pingviinid ju igati armsad linnukesed ja tõenäoliselt enamikele väga sümpaatsed. Kas võiks kasvõi mõni mõistuse ja südametunnistusega inimene öelda, et pingviinid kaitset EI VAJA?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Aga ega me siis tühipalja lõugade lõksutamisega ei piirdu!

Loomulikult tuleb rakendada ka vajaduspõhiselt agressiivsemaid meetmeid. Eesmärk pühitseb ju abinõu!

Kindlasti läheme ja anname pingviiniplakatitega vastu pead neile šovinistidele, kes taskulambivalgel konni üle tee aitavad. Küll nad hakkavad tõde mõistma!

Karusnahakasvatuste vastastele ajame kallale veebipolitsei, et nende silmakirjalik ja eksitav propaganda sotsiaalmeediast kaoks.

Heiki Valneri vastu algatame petitsiooni, kuivõrd teadaolevalt ei ole ta lillegi liigutanud ega kopikat kulutanud ühegi pingviini heaks.

Muidugi läheme kohtusse Eesti Punase Raamatu vastu, et nende diskrimineerivatest nimekirjadest kustutataks lendorav, rabapistrik ja muud mõttetud elukad.

Püsivad meeleavaldused seame üles Varjupaikade MTÜ rõvedate aedikute ette ja ei lahku sealt enne, kui neis on sisse seatud korralikud külmkambrid pingviinide jaoks.

Leiame võimalused sundida kohalikke omavalitsusi likvideerima koertepargid.

Loomulikult saavad avalikkuse toetusel kohtukeissi kaela ka kõik jäätisetootjad, kes kasumi nimel oma toodetel pingviinikujutist ekspluateerivad.

Jah, raske saab olla sundida rabapüüd või musta toonekurge vabandama, kuid kindlasti surume põlvili närakatest jahimehed, kes talvel metskitsedele toitu viivad.

Kõik kohalikud looma- või keskkonnakaitsjad riputame avalikku häbiposti, kuni nad arusaamisele ja veendumusele jõuavad, KES kaitset vajab.

See tee ei saa kerge olema, kuna alalhoidlikud fašistid ilmselt võitluseta ei alistu. Kuid meie kõigi, kogu meie planeedi õnne, edu ja tuleviku nimel tuleb tõde läbi verele pekstud hammaste kohale viia – PINGVIINID VAJAVAD KAITSET.

Priit Tali, kolumnist

2 commentsOn PLM: penguins lives matter

  • Avatar
    uskmatu-toomas

    Väga õige,teeme niisuguse organisatsiooni,kirjutame kõva projekti nii ca 600000€ ja padavai Kiige juurde hasartmängu rahade kallale.
    Pakun välja 4-5 eestvedaja palk peaks olema kuskil 6000-7000€ kuus! Kuulutan välja konkursi võimekate inimeste leidmiseks .

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused