Poliitikute roppused sotsiaalmeedias on muutunud igapäevaseks. Ja tegu pole EKRE liikmetega

Repliik,
Jürgen Ligi

Rahvaesindajad levitavad sotsiaalmeedias üha enam ja julgemalt roppusi, suunates solvangudi konkreetsete inimeste aga ka abstraktsemalt, näiteks valitsuse, pihta. Paljuräägitud „EKRE räuskamine“ on mõne poliitiku ropendamise kõrval lapselalin.

See, et Reformierakonda kuuluv mitmekordne emeriitminister ja praegune Riigikogu liige Jürgen Ligi end reljeefselt väljendades oma oponente roppustega üle külvab, pole enam ammu mingi uudis. Nüüd on tema hinnangul teatud kohas terve meie kodumaa.

Ligi kirjutab: „Millal täpselt Eesti Vabariik nii perse läks, et valitsejate ainus idee on sisendada inimestele säästmisest loobumist?“

Keskerakonda Riigikogu liige Oudekki Loone aga nimetab Silver Kuusikut otsesõnu „sitapeaks“.

„Jah, Kuusik Silver, Sina oled praegu sitapea ja ründad nõrgemaid. Lõpeta ära,“ hurjutab ja solvab Loone Tartu LGBT vastase meeleavalduse taga seisvat isikut.

Ajad on muutunud. Kunagi sai Olev Remsu sama väljendi eest kohtult Urmas Oti käest kopsaka valuraha.

Kommentaarid

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused